Marketing internetowy zyskuje w ostatnich latach na popularności w realizacji strategii promocyjnej firm. Niemal każde przedsiębiorstwo posiada stronę internetową, za pomocą której wpływa na swoich klientów, informując o swoich usługach, produktach oraz podejmowanych przedsięwzięciach.


01

Co to jest Agencja SEO SEM?

Najprościej rzecz ujmując to szereg działań, które związane są z marketingiem w Internecie.

SEM to pojęcie szersze, do którego zaliczyć można różne rodzaje reklamy, w tym te płatne – banery internetowe, marketing szeptany czy kampanię Google Ads. SEO, z kolei, obejmuje optymalizację strony internetowej, poprawę jej działania, korektę kodu strony, tworzenie linków i uzupełnienie treści.

SEO i SEM zazwyczaj się przeplatają, jednak to od Ciebie zależeć będzie, które usługi wybierzesz.


02

Jakie usługi oferują Ci agencje SEO SEM?

Zakres działań takich agencji jest bardzo szeroki.

Możesz liczyć na pomoc grafików, programistów, doradców biznesowych, specjalistów SEO i copywriterów. Jednak najważniejszym zadaniem agencji jest poprawa pozycji strony internetowej w wyszukiwarce Google.

Wtedy Twoja witryna staje się lepiej widoczna, co ma bezpośredni wpływ na wyniki sprzedaży. Dzięki temu możesz budować swoją markę oraz pozycję na rynku.

Oferta agencji SEO SEM obejmuje:

  • audyt SEO,
  • projektowanie i wdrażanie stron internetowych,
  • optymalizację stron,
  • content marketing,
  • pozycjonowanie stron internetowych,
  • kampanie Google Ads i Facebook Ads,
  • marketing szeptany,
  • pełne doradztwo i konsultacje.

03

Dlaczego warto korzystać z usług Agencji SEO SEM?

Jak wiadomo, reklama jest dźwignią handlu. Bez odpowiednio dobranych i właściwie zrealizowanych działań promocyjnych Twoja firma nie poradzi sobie na rynku.

Powszechny dostęp do internetu przeniósł firmy do sieci. Dlatego też musisz starannie przemyśleć swoją strategię marketingową i dopasować ją do współczesnego odbiorcy.

W tym obszarze niezbędna będzie pomoc agencji SEO SEM. Wybór odpowiedniej agencji oraz dostosowywanie strategii marketingowej do klienta stanowi bardzo istotny element prawidłowego działania Twojej firmy.