• Projektowanie Stron Internetowych FAQ • Tworzenie Stron WWW • Strony Internetowe WWW • Pytania i Odpowiedzi •

Pytania i odpowiedzi dotyczące tworzenia stron internetowych

Dowiedz się więcej dzięki naszym FAQ:

P: Po co jest mi potrzebna strona internetowa?

O: Jeśli prowadzisz działalność strona internetowa sprawi, że będziesz uzyskiwać więcej klientów za pośrednictwem Internetu oraz zadbasz o wizerunek swojej firmy.

P: Mam konto firmowe na Facebook, czy założenie strony przyniesie mi więcej korzyści?

Czasami na początek wystarczy konto na Social Media, jednak jeśli chcesz osiągnąć wysoką renomę swojego biznesu, strona internetowa będzie niezbędna. Witryna firmowa wzbudza większe zaufanie klientów – jeśli ktoś zainwestował w stworzenie swojej strony, to znaczy, że na poważnie myśli o swojej firmie.

P: Dlaczego istnieje tak duża różnica w cenach za stworzenie strony internetowej?

O: Istnieje wiele czynników decydujących o koszcie stworzenia strony, jednak najważniejszym z nich jest to, czy zdecydujesz się na stronę na której będziesz mógł zarządzać treścią , czyli tak zwaną stronę dynamiczną z oprogramowaniem CMS lub stronę statyczną, na której nie będziesz mieć dostępu do treści. Strony statyczne są tańsze, jednak problematyczne staje się aktualizowanie wszelkich informacji na nich podanych.

Czy będę mieć wpływ na proces tworzenia mojej strony internetowej?

Tak – pracujemy w pełnym porozumieniu z naszym klientem. Na każdym etapie naszych prac będziesz mieć możliwość wyrażenia swojej opinii.
Wiemy, że nasi klienci różnią się podejściem – niektórzy chcą, abyśmy przedstawili im swoją wizję, inni wolą abyśmy zrealizowali projekt strony zgodnie z ich wytycznymi. Do każdej z tych opcji jesteśmy w stanie się dostosować, aby jak najlepiej spełnić oczekiwania naszych klientów.

Mam już stronę, ale potrzebuję ją poprawić – czy jest taka możliwość?

Teoretycznie tak, ale wszystko zależy od rodzaju problemu jaki występuje. Dlatego zapraszamy do szczegółowych konsultacji.
Na przykład jest możliwość poprawienia błędów w kodzie, treści, układzie itd., ale jeśli strona nie jest responsywna, czyli dostosowana do urządzeń stacjonarnych i mobilnych, konieczne będzie wykonanie jej od nowa. Trzeba również przeanalizować koszty – czasem może się okazać, że bardziej opłacalne będzie stworzenia nowej strony.

Masz więcej pytań? Zapraszamy do konsultacji z naszym ekspertem.