Kampanie Google Ads stanowią doskonałe rozwiązanie marketingowe dla Twojej firmy. Pozwalają na promocję niemal każdego produktu, usługi, a nawet lokalnego biznesu.

Google Ads pomogą zwiększyć świadomość Twojej marki wśród internautów. Ponadto dotrą precyzyjnie do konkretnej grupy docelowej klientów.


01

Co to jest Kampania Google Ads?

Google Ads to nic innego, jak system reklamowy, którego głównym zadaniem jest wyświetlanie linków sponsorowanych w wynikach wyszukiwania Google.

Kampania Google Ads obejmuje również banery i reklamy tekstowe na stronach współpracujących z Google, które rozliczane są poprzez CPC (z angielskiego “Cost Per CLick”) oraz CPM (z angielskiego “Cost Per Mille).


02

Jak działa reklama w Google Ads?

Działanie Google Ads polega na tym, że reklama Twojej firmy pojawia się w wyniku wyszukiwania słów kluczowych, związanych z branżą. Dzięki temu jest w stanie dotrzeć do wyselekcjonowanej grupy osób, którą musisz zdefiniować w momencie konfiguracji kampanii.

Linki sponsorowane nie są jednoznacznie związane z reklamą, ale stanowią swego rodzaju uzupełnienie wyników wyszukiwania.

Do rodzajów Kampanii Google Ads zalicza się:

  • remarketing (reklamę śledzącą),
  • Zakupy Google,
  • reklamę graficzną (Display),
  • reklamę w usłudze Gmail,
  • reklamę w Youtube.

03

Dlaczego opłaca się zainwestować w Kampanię Google Ads?

Google Ads jest najszybszą metodą, która pozwoli Ci dotrzeć do odbiorców. Będzie idealną formą reklamy gdy wprowadzasz na rynek nowy produkt lub dopiero rozpoczynasz swoją działalność w internecie.

Kampania Google Ads pomoże Ci nie tylko szybko przyciągnąć klientów, ale zwiększy również popularność Twojej strony internetowej i wpłynie na wzrost sprzedaży. To doskonałe narzędzie w przypadku sezonowych promocji.

Widoczne i długotrwałe efekty reklam Google Ads osiąga się jedynie wtedy, kiedy kampania jest stale monitorowana i optymalizowana.

Sprawdzone techniki oraz doświadczenie specjalistów gwarantują sukces działań promocyjnych w obliczu dynamicznych zmian w zakresie reklamy w sieci.