Projektowanie stron internetowych


Twój biznes jest wyjątkowy? Chcesz pokazać swoim klientom, że masz do zaoferowania coś więcej niż twoja konkurencja? Wyraź to za pomocą swojej strony internetowej.

Dobre pierwsze wrażenie? To właśnie da ci solidnie zaprojektowana witryna.


Po co użytkownik ma tracić czas na dotarcie do twojej oferty, skoro ty nie poświęciłeś czasu na to, aby ją dobrze zaprezentować?


Jak cię widzą, tak cię piszą

Stare polskie przysłowie mówi szczerą prawdę. Potencjalni klienci spotykając się z twoim biznesem w sieci, ocenią go właśnie na podstawie twojej strony internetowej. Szara, nieciekawa i źle zaprojektowana strona nie będzie źródłem pozytywnych wrażeń u odbiorcy. Nie przejdzie on na kolejne podstrony, nie dotrze do twojej oferty, a co za tym idzie nie skorzysta z twoich usług lub nie kupi twoich produktów.


Pierwsze wrażenie najważniejsze

Z pewnością wiele razy zdarzyło ci się ocenić kogoś po pozorach. To samo dzieje się w sieci. Klient oceni twoją stronę w ciągu ułamka sekundy. To właśnie pierwsze wrażenie zdecyduje o tym, czy w ogóle poświęci jej swój czas.

Co z tego, że twój biznes jest naprawdę wartościowy? Co z tego, że masz naprawdę dobrą ofertę? Jeśli klient od razu opuści twoją stronę, nigdy nie dowie się, co miałeś mu do zaoferowania. Dobrze zaprojektowana strona znacznie zwiększy twoje szanse na dotarcie z ofertą do potencjalnego klienta.


Jak wygląda dobrze zaprojektowana strona?

Dobrze zaprojektowana strona to taka, która jest atrakcyjna i wygodna w użytkowaniu. Estetyczne rozwiązania graficzne przyciągną uwagę użytkownika i zachęcą go do dłuższego pozostania na stronie. Dobre rozwiązania pod względem struktury ułatwią nawigację i zachęcą klienta do odwiedzenia większej ilości podstron. Odpowiednie rozmieszczenie elementów witryny doprowadzi twojego klienta dokładnie tam, gdzie chcesz. To właśnie twoja szansa na dotarcie do niego ze swoją ofertą.


Zaufaj profesjonalistom

Do stworzenia skutecznej strony internetowej potrzebna jest wiedza i doświadczenie. I właśnie to ci oferujemy, będąc specjalistami w zakresie marketingu internetowego. Od lat zajmujemy się tworzeniem witryn, które pozwalają naszym klientom zaprezentować się w sieci z jak najlepszej strony. Wiemy, co zrobić, aby przyciągnąć uwagę użytkownika. Wiemy, jak łatwo przeprowadzić go przez całą witrynę.


Ty też możesz mieć stronę, od której nie będzie dało się oderwać!

Nie wierzysz nam na słowo? Przejrzyj nasze projekty – sprawdź, co zrobiliśmy dla innych biznesów.