_ OFERTA

Obsługa i Administracja Strony Internetowej


_ Darmowa konsultacja

Administracja stron WWW to podstawowa opieka, której Twoja witryna potrzebuje.


  _ Referencje/Opinie

  _ Na czym polega?

  Administracja strony internetowej to proces zakładania, prowadzenia i utrzymywania strony internetowej. Administratorzy serwisu są odpowiedzialni za takie zadania jak dodawanie treści do serwisu, usuwanie nieaktualnych stron i plików, zarządzanie ustawieniami bezpieczeństwa i uprawnieniami, tworzenie kopii zapasowych danych (zwykle co miesiąc), rozwiązywanie problemów z serwerem itp.

  _ Co zawiera usługa?

  Monitorowanie stabilności działania strony

  Dokładamy wszelkich starań, aby witryna działała jak najlepiej, regularnie ją sprawdzając, monitorując wskaźniki wydajności i podejmując niezbędne kroki w celu poprawy komfortu użytkowania dla wszystkich odwiedzających

  Wykonywanie kopii bezpieczeństwa

  Ważne jest regularne tworzenie kopii zapasowych plików i bazy danych na wypadek awarii strony. Dzięki tej funkcji nawet w przypadku awarii jesteśmy w stanie szybko przywrócić wszystkie informacje, które znajdowały się na naszej stronie. Częstotliwość tworzenia kopii zapasowych na Twojej stronie zależy od tego, jak często jest ona aktualizowana.

  Aktualizacja dodatków oraz wtyczek do CMS

  Regularne aktualizacje witryny za pomocą wtyczek i dodatków pomogą w utrzymaniu bezpieczeństwa witryny. Aktualizacje związane są z poprawą bezpieczeństwa, czasem z dodaniem nowych funkcjonalności, a czasem z dostosowaniem danej wtyczki do nowej wersji silnika użytego do stworzenia strony. Stabilność działania serwisu wymaga wprowadzania tych zmian na bieżąco. Jeśli tak nie jest, mogą pojawić się poważne problemy.

  Wprowadzanie modyfikacji strony

  Dbamy o to, aby wszystkie niezbędne zmiany w serwisie były wdrażane szybko i bez przestojów. Wprowadzasz nowe produkty lub wprowadzasz zmiany w profilu swojej firmy? Dzięki administracji serwisu możesz dokonać wielu zmian zarówno w wyglądzie jak i funkcjonalności serwisu.

  Pomoc w razie wystąpienia błędów

  Zawsze dbamy o to, aby strony internetowe naszych klientów działały. Nie jesteśmy w stanie przewidzieć wszystkich problemów, które mogą się pojawić, ale jeśli tak się stanie, chętnie zapewnimy Państwu stałe wsparcie naszych specjalistów.

  Wprowadzanie nowych treści do serwisu

  Administracja serwisu może obejmować również możliwość dodawania nowych treści. Możesz powierzyć nam tę zapewniamy 100% satysfakcji, że po aktualizacji nie będzie żadnych problemów.

  i o wiele więcej

  monitorowanie stabilnego działania serwisu, aktualizacja dodatków i wtyczek do CMS, modyfikacje (wygląd, funkcjonalność itp.) na stronie, wprowadzenie nowych treści do serwisu, regularne kopie zapasowe stron internetowych (backup - kopia zapasowa), aktualizację silnika strony, aktualizacja modułów (wtyczek), szablonów stron, wprowadzenie cyklicznych tekstów, takich jak aktualności, wdrożenia i portfolio, wprowadzanie zmian w trybie pilnym np. błąd na stronie, zmiana numeru telefonu, awarie strony internetowej wynikające z włamania lub innych uszkodzeń strony internetowej, stały monitoring zgodności twojej strony z najnowszymi standardami i technologiami, aktualizacja treści, wykonywanie banerów i grafik, rozwój strony i wdrażanie nowych funkcjonalności, aktualizacja CMS, optymalizacja treści i grafiki pod kątem wyszukiwarek, naprawianie wszelkich błędów na stronie, prawidłowe wyświetlanie strony na wszystkich urządzeniach mobilnych, dbanie o bezpieczeństwo strony, przygotowywanie regularnych kopii zapasowych, fachowa pomoc i konsultacje, konfiguracja certyfikatu ssl, integracja z social media, szkolenia pracowników związane z obsługą strony internetowej,

  Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń teraz!

  Chcesz opisać szczegóły? Napisz bok@setia.pl Możesz również skorzystać z formularza darmowej konsultacji

  CZYM GROZI BRAK ADMINISTRACJI?


  Bardzo poważne uszkodzenie ważnych plików, lub co gorsza całkowite ich usunięcie. Zaimplementowanie szkodliwych skryptów do kodu serwera WordPress takich jak generator spamu, czy ostatnio coraz bardziej popularnej koparki kryptowalut. Umieszczenie linków, lub treści, które mogą być niezgodne z prawem. Oznaczenie strony przez Google jako niebezpieczna. Spadek w pozycjonowaniu w wyszukiwarce Google. Ban, lub całkowite usunięcie z indexów Google. Utrata pozycji pośród klientów i czytelników. Umieszczenie IP naszego serwera na listach spam prowadzonych przez różnego rodzaju organizację np. Spamhaus.

  _ USŁUGI ADMINISTRACJI STRON INTERNETOWYCH


  Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń teraz!

  Chcesz opisać szczegóły? Napisz bok@setia.pl Możesz również skorzystać z formularza darmowej konsultacji