_ OFERTA

Obsługa i Administracja Strony Internetowej


_ Darmowa konsultacja

Administracja stron WWW to podstawowa opieka, której Twoja witryna potrzebuje.
  _ Referencje/Opinie

  Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń teraz!

  Chcesz opisać szczegóły? Napisz bok@setia.pl Możesz również skorzystać z formularza darmowej konsultacji  _ Na czym polega?


  Administracja strony internetowej to proces zakładania, prowadzenia i utrzymywania strony internetowej. Administratorzy serwisu są odpowiedzialni za takie zadania jak dodawanie treści do serwisu, usuwanie nieaktualnych stron i plików, zarządzanie ustawieniami bezpieczeństwa i uprawnieniami, tworzenie kopii zapasowych danych (zwykle co miesiąc), rozwiązywanie problemów z serwerem itp.

  Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń teraz!

  Chcesz opisać szczegóły? Napisz bok@setia.pl Możesz również skorzystać z formularza darmowej konsultacji


  _ Co zawiera usługa?

  Monitorowanie stabilności działania strony

  Dokładamy wszelkich starań, aby witryna działała jak najlepiej, regularnie ją sprawdzając, monitorując wskaźniki wydajności i podejmując niezbędne kroki w celu poprawy komfortu użytkowania dla wszystkich odwiedzających

  Wykonywanie kopii bezpieczeństwa

  Ważne jest regularne tworzenie kopii zapasowych plików i bazy danych na wypadek awarii strony. Dzięki tej funkcji nawet w przypadku awarii jesteśmy w stanie szybko przywrócić wszystkie informacje, które znajdowały się na naszej stronie. Częstotliwość tworzenia kopii zapasowych na Twojej stronie zależy od tego, jak często jest ona aktualizowana.

  Aktualizacja dodatków oraz wtyczek do CMS

  Regularne aktualizacje witryny za pomocą wtyczek i dodatków pomogą w utrzymaniu bezpieczeństwa witryny. Aktualizacje związane są z poprawą bezpieczeństwa, czasem z dodaniem nowych funkcjonalności, a czasem z dostosowaniem danej wtyczki do nowej wersji silnika użytego do stworzenia strony. Stabilność działania serwisu wymaga wprowadzania tych zmian na bieżąco. Jeśli tak nie jest, mogą pojawić się poważne problemy.

  Wprowadzanie modyfikacji strony

  Dbamy o to, aby wszystkie niezbędne zmiany w serwisie były wdrażane szybko i bez przestojów. Wprowadzasz nowe produkty lub wprowadzasz zmiany w profilu swojej firmy? Dzięki administracji serwisu możesz dokonać wielu zmian zarówno w wyglądzie jak i funkcjonalności serwisu.


  Pomoc w razie wystąpienia błędów

  Zawsze dbamy o to, aby strony internetowe naszych klientów działały. Nie jesteśmy w stanie przewidzieć wszystkich problemów, które mogą się pojawić, ale jeśli tak się stanie, chętnie zapewnimy Państwu stałe wsparcie naszych specjalistów.

  Wprowadzanie nowych treści do serwisu

  Administracja serwisu może obejmować również możliwość dodawania nowych treści. Możesz powierzyć nam tę zapewniamy 100% satysfakcji, że po aktualizacji nie będzie żadnych problemów.

  i o wiele więcej

  monitorowanie stabilnego działania serwisu, aktualizacja dodatków i wtyczek do CMS, modyfikacje (wygląd, funkcjonalność itp.) na stronie, wprowadzenie nowych treści do serwisu, regularne kopie zapasowe stron internetowych (backup - kopia zapasowa), aktualizację silnika strony, aktualizacja modułów (wtyczek), szablonów stron, wprowadzenie cyklicznych tekstów, takich jak aktualności, wdrożenia i portfolio, wprowadzanie zmian w trybie pilnym np. błąd na stronie, zmiana numeru telefonu, awarie strony internetowej wynikające z włamania lub innych uszkodzeń strony internetowej, stały monitoring zgodności twojej strony z najnowszymi standardami i technologiami, aktualizacja treści, wykonywanie banerów i grafik, rozwój strony i wdrażanie nowych funkcjonalności, aktualizacja CMS, optymalizacja treści i grafiki pod kątem wyszukiwarek, naprawianie wszelkich błędów na stronie, prawidłowe wyświetlanie strony na wszystkich urządzeniach mobilnych, dbanie o bezpieczeństwo strony, przygotowywanie regularnych kopii zapasowych, fachowa pomoc i konsultacje, konfiguracja certyfikatu ssl, integracja z social media, szkolenia pracowników związane z obsługą strony internetowej,
  Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń teraz!

  Chcesz opisać szczegóły? Napisz bok@setia.pl Możesz również skorzystać z formularza darmowej konsultacji


  _ Ile kosztuje/Cennik?

  Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń teraz!

  Chcesz opisać szczegóły? Napisz bok@setia.pl Możesz również skorzystać z formularza darmowej konsultacji

  1Co to jest aktualizacja strony internetowej?
  Aktualizacja witryny może być bardzo czasochłonnym procesem, który zwykle obejmuje dodawanie do witryny nowej zawartości, produktów, wpisów na blogu lub skryptów. Obejmuje również aktualizację silnika strony i bazy danych oraz formatowanie witryny. Jeśli zatrudnisz wykwalifikowanego webmastera, który wykona tę pracę za Ciebie, będzie on mógł wprowadzić wszystkie niezbędne zmiany.
  2Ile kosztuje aktualizacja strony internetowej?
  Istnieje wiele czynników, które determinują koszt aktualizacji strony internetowej. Złożoność, rozmiar i liczba stron to tylko niektóre z czynników. Koszt zaczyna się od 80 zł/mies., w zależności od wyżej wymienionych czynników.
  3Jak mogę zaktualizować swoją stronę internetową?
  Jeśli chcesz zaktualizować swoją witrynę, możesz to zrobić na kilka sposobów. Możesz wynająć agencję, która zrobi to za Ciebie lub możesz to zrobić sam. Aktualizując stronę należy najpierw zaktualizować jej silnik, wtyczki i szablon graficzny do najnowszych wersji.
  4Jakie są wady nieaktualizowania witryny?
  Strona internetowa to internetowa reprezentacja Twojej firmy. To okazja do zaprezentowania swoich produktów i usług, przekazania informacji o swojej firmie lub zbudowania wiarygodności i zaufania potencjalnych klientów. Jeśli jednak nie aktualizujesz jej regularnie, może to prowadzić do utraty pozycji w wyszukiwarkach, utraty odwiedzających, obniżenia współczynników konwersji oraz utraty wiarygodności biznesowej.
  5Jakie są korzyści z aktualizacji Twojej strony internetowej?
  Strony internetowe są kluczowym elementem strategii marketingowej każdej firmy. Są pierwszym i najważniejszym punktem kontaktu z potencjalnymi klientami. Aktualizując witrynę, możesz zwiększyć świadomość marki, przyciągnąć do niej więcej odwiedzających i wygenerować więcej potencjalnych klientów.
  6Jak często powinienem aktualizować swoją witrynę?
  Nie ma ustalonej reguły określającej, jak często należy aktualizować witrynę. Częstotliwość aktualizacji zależy od Twoich celów biznesowych, rodzaju treści i odbiorców. Jeśli jesteś sprzedawcą, dodajesz nowy asortyment i oferty w Twoje witrynie. Jeśli jesteś firmą B2B, ważne jest, aby Twoje treści były świeże i odpowiednie dla odbiorców. Im częściej aktualizujesz witrynę, tym bardziej zaangażowani będą Twoi odbiorcy. Pamiętaj, aby aktualizować skrypty swojej witryny przynajmniej raz w miesiącu.

  Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń teraz!

  Chcesz opisać szczegóły? Napisz bok@setia.pl Możesz również skorzystać z formularza darmowej konsultacji


  Zaprzestać reklamy by oszczędzić pieniądze to jak zepsuć zegar by zatrzymać czas

  (Thomas Jefferson, przypisywane też Henry’emu Fordowi)  _ Dlaczego witryna potrzebują administracji?


  Wykonywanie backupów i aktualizacja silnika, wtyczek oraz szablonów graficznych i innych elementów strony jest obowiązkiem wynikającym pośrednio z polityki RODO. Strony internetowe są podatne na ataki ze względu na ich otwarty kod, co może skutkować wyciekiem danych osobowych klientów. Strona internetowa firmy jest również jednym z najważniejszych narzędzi marketingowych, dlatego ważne jest, aby była stale aktualizowana i działała nieprzerwanie. Administracja strony to również aktualizacja jej treści, układu i wyglądu graficznego.

  Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń teraz!

  Chcesz opisać szczegóły? Napisz bok@setia.pl Możesz również skorzystać z formularza darmowej konsultacji  _ Jak wykonujemy usługę?


  1
  Założenie konta CRM dzięki któremu będziesz mógł prowadzić z nami komunikację przez wygodną platformę. Oczywiście otrzymasz również bezpośrednie telefony do opiekuna technicznego i handlowego.

  2
  Podczas rozmowy technik przeprowadza analizę Twojej strony.

  3
  Ustalisz plan lub zakres zmian, które chcesz wykonać.

  4
  Wykonanie kopii bezpieczeństwa strony każdorazowo przed przystąpieniem do wprowadzania zmian.

  5
  Bieżąca administracja, podstawowe aktualizacje, dodatkowe zadania, które wspólnie zdefiniowaliśmy, inne zadania w zależności od Twoich potrzeb oraz doradztwo.

  6
  Raport, otrzymujesz od nas raport zaraz po wykonaniu zmian, jeśli istnieje potrzeba technik również kontaktuje się telefonicznie.


  Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń teraz!

  Chcesz opisać szczegóły? Napisz bok@setia.pl Możesz również skorzystać z formularza darmowej konsultacji  _ Firma w liczbach

  _ Dlaczego my?


  Aby upewnić się, że odniesiesz sukces, najpierw dokładnie analizujemy potrzeby Twojej firmy. Po wykonaniu tej czynności możemy zaoferować Ci rozwiązania, z których czerpiesz sukces. Sukces jest zawsze celem naszych działań. Poświęcamy czas, aby dokładnie omówić z Tobą wymagania i ocenić proponowane opcje. Zawsze będziesz informowany o postępach naszej pracy.  _ O firmie


  Od ponad 20 lat dostarczamy rozwiązania internetowe dla klientów w Polsce. W 1999 roku świat przygotowywał się do rozpoczęcia nowej ery w informatyce. Jesteśmy jedną z najdłużej działających firm interaktywnych w naszym kraju, jesteśmy dumni, że rozwijaliśmy się wraz z internetem! Dzięki temu nauczyliśmy się tak dużo, uczestnicząc w wielu zmianach na bieżąco.

  Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń teraz!

  Chcesz opisać szczegóły? Napisz bok@setia.pl Możesz również skorzystać z formularza darmowej konsultacji

  _ Jakich technologi używamy?
  Strony internetowe - CMS - system zarządzania treścią
  WordPress, Joomla, Drupal, Wix, ...
  Sklepy Internetowe - systemy zarządzania sklepem
  WooCommerce, Magento, PrestaShop, Shopify, ...
  Serwer
  Linux, Centos, Apache, Nginx, Varnish, SSL, Cloud, ...
  Google
  Analytics Universal, Analytics 4, Search Console, Tag Manager, Ads, Moja Firma, ...
  Integracje
  płatności, PayU, Przelewy24, dotpay, tpay, kurierzy, InPost, dpd, Poczta Polska, DHL, ORLEN paczka, Furgonetka, UPS, GLS, FedEx, księgowanie, fakturowania, wFirma.pl, iFirma, inFakt, FakturaXL.pl, SubiektGT, sendit.pl
  Sprzedaż
  Google Merchant Center, Allegro, OLX, Amazon, ebay, Empik Marketplace


  CZYM GROZI BRAK ADMINISTRACJI?


  Bardzo poważne uszkodzenie ważnych plików, lub co gorsza całkowite ich usunięcie. Zaimplementowanie szkodliwych skryptów do kodu serwera WordPress takich jak generator spamu, czy ostatnio coraz bardziej popularnej koparki kryptowalut. Umieszczenie linków, lub treści, które mogą być niezgodne z prawem. Oznaczenie strony przez Google jako niebezpieczna. Spadek w pozycjonowaniu w wyszukiwarce Google. Ban, lub całkowite usunięcie z indexów Google. Utrata pozycji pośród klientów i czytelników. Umieszczenie IP naszego serwera na listach spam prowadzonych przez różnego rodzaju organizację np. Spamhaus.

  _ USŁUGI ADMINISTRACJI STRON INTERNETOWYCH


  Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń teraz!

  Chcesz opisać szczegóły? Napisz bok@setia.pl Możesz również skorzystać z formularza darmowej konsultacji