Wersja DESKTOP

Nasze usługi projektowania stron internetowych pomogą w rozwoju Twojej firmy!, wykonujemy następujące usługi:

Dostarczymy stronę internetową, którą Twoi klienci pokochają:

94% konsumentów uważa projekt strony internetowej za powód, dla którego obdarzają zaufaniem lub odrzucają witrynę. Jeśli odwiedzający Tobie nie ufają, nie będą z Tobą współpracować. Opracujemy stronę internetową, która buduje wiarygodność i pomaga Twojej firmie wyróżnić się za pomocą najnowszych technologii projektowania.

Spraw, aby Twoja witryna była responsywna:

Ponad połowa całej aktywności internetowej odbywa się na urządzeniach mobilnych. Twoja witryna musi być responsywna i dostosowywać się do dowolnego urządzenia, niezależnie od rozmiaru. Sprawimy, że Twoja witryna będzie responsywna na wszystkich urządzeniach, w tym telefonach komórkowych, tabletach i komputerach stacjonarnych.

Zapewnij niesamowite wrażenia użytkownikom:

Ułatw użytkownikom nawigację w witrynie. Jeśli Twoim użytkownikom zbyt trudno jest znaleźć to, czego szukają, będziesz mieć wysoki współczynnik odrzuceń i niskie konwersje. Sprawimy, że Twoja witryna będzie przyjazna dla użytkownika, organizując jej strukturę menu i dodając wezwania do działania na stronach w całej witrynie. Ułatwi to odwiedzającym znalezienie tego, czego szukają.

Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń teraz!

Chcesz opisać szczegóły? Napisz bok@setia.pl Możesz również skorzystać z formularza darmowej konsultacji

Wersja TABLET

Usługi projektowania stron Setia.pl:
nasz proces

 1. Poznamy Twoją firmę i preferencje projektowe
  Będziesz współpracował z projektantem witryny w naszym zespole projektantów stron internetowych, aby zbudować swoją witrynę. Aby zrozumieć potrzeby i preferencje Twojej witryny, prześlemy Tobie kwestionariusz. W tym kwestionariuszu możesz wyjaśnić, jakie funkcje chcesz zintegrować z witryną.

 2. Skonfigurujemy hosting Twojej witryny
  Będziemy potrzebować dostępu do Twojego konta hostingowego, aby zaprojektować twoją stronę. Jeśli go nie masz, zalecamy użycie Naszego hostingu, serwery utrzymujemy w jednym z największych centrów danych Atman.

 3. Opracuj wstępny szkic Twojej witryny
  Za około 20-25 dni powinniśmy mieć ukończony wstępny szkic Twojej witryny. Po zakończeniu prześlemy przybliżony projekt do korekty. Damy Tobie możliwość przejrzenia wersji roboczej i opracowania listy zmian. Po otrzymaniu dokonamy zmian i ukończymy projektowanie Twojej strony. Oferujemy także możliwość wyboru z 450+ gotowych projektów.

 4. Uruchomimy wersję Twojej witryny na żywo
  Po zatwierdzeniu projektu witryny uruchomimy jej wersję na żywo. Przeniesiemy ją z tymczasowej lokalizacji i umieścimy stronę w domenie podstawowej. Teraz możesz czerpać korzyści z nowej witryny i cieszyć się jej prostą obsługą!

 5. Utrzymamy Twoją stronę internetową
  Niektórzy z naszych klientów mają czas i ogólną wiedzę, aby utrzymać swoją stronę internetową. Niektórzy z nich nie. Oferujemy plany obsługi witryny, aby pomóc Tobie w rutynowych aktualizacjach i bezpieczeństwie Twojej witryny. Bez względu na to, czy potrzebujesz nas „w razie potrzeby”, czy co miesiąc, będziemy tutaj, aby Tobie pomóc.

Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń teraz!

Chcesz opisać szczegóły? Napisz bok@setia.pl Możesz również skorzystać z formularza darmowej konsultacji

Wersja MOBILE

Dlaczego Setia.pl

 • Szybka realizacja
  Szybko uzyskasz swoją nową efektowną stronę internetową. W większości przypadków zmieniamy strony internetowe w ciągu 30 dni lub krócej. Nasz zespół projektantów stron internetowych sprawi, że Twoja firma będzie się rozwijać i zmieniać w mgnieniu oka.

 • Oszczędzaj pieniądze
  Nie pozwól, aby ktoś nadmiernie obciążył Cię za Twoją witrynę. Pomożemy Tobie zachować oszczędność budżetu i uzyskać jeszcze lepszą stronę internetową.

 • Twój marketing zależy od tego
  Budujemy nasze strony internetowe z perspektywy marketingowej i zaczynamy od Twojego celu końcowego – konwersji. Gdy Twoja witryna zostanie zoptymalizowana pod kątem konwersji, nasze usługi reklamowe będą miały większe szanse na uzyskanie optymalnych wyników.

Zadzwoń teraz!

(+48) 608-310-139

Masz pytania?
bok@setia.pl
Zadzwoń do nas!
(+48) 606-428-824