_ KIM JESTEŚMY?

O nas


Jak to się zaczęło?

Istniejemy na rynku od 1999 roku. To właśnie wtedy w Polsce zaczął rozwijać się Internet. Oznacza to, że zaliczamy się do grona jednych z najdłużej działających firm interaktywnych w naszym kraju. Jesteśmy dumni z tego, że początek rozwoju naszej firmy splata się z początkiem rozwoju Internetu. To dało nam możliwość do tego, aby wiele zagadnień poznać od podstaw i aktywnie uczestniczyć w ich przemianach.

Można zatem powiedzieć, że Internet znamy od podszewki. Już od kilku lat znajomość ta owocuje, powiększając z każdym rokiem pulę zgromadzonego przez nas doświadczenia. To właśnie dzięki niemu wiemy, jakie rozwiązania będą najlepsze dla ciebie czy twojej firmy. Doskonale orientujemy się w tym, co w danej chwili jest najbardziej skuteczne. Zawsze proponujemy aktualne i jednocześnie sprawdzone metody.


Rozwój i pasja

Jednak czym byłoby doświadczenie bez pasji i chęci rozwoju? To właśnie te 3 elementy połączone w całość składają się na nasz sukces. Kochamy to, co robimy i nieustannie rozwijamy się oraz poszukujemy nowych, jeszcze lepszych rozwiązań. Pozwala nam to na zaoferowanie ci przemyślanych i jak najbardziej optymalnych środków do osiągnięcia sukcesu. Jeśli obdarzysz nas zaufaniem, z pewnością się nie zawiedziesz!


Nasze doświadczenie

22 lata


Wykonanych stron

768+


Wykonanych sklepów

253+


Słów pozycjonowanych

1 mln+

_ NASZE USŁUGI

Strategia biznesu


Z wielką starannością analizujemy potrzeby Twojej firmy tak, aby móc zaoferować Ci rozwiązania, które zapewnią Ci sukces. Bo to właśnie Twój sukces jest celem wszystkich naszych działań. Od początku współpracy ustalamy z Tobą wszystkie szczegóły i omawiamy proponowane strategie. Następnie regularnie informujemy Cię o postępach naszych prac i czasie, w jakim możemy osiągnąć realne efekty.

Z nami cały czas trzymasz rękę na pulsie. Wiesz, w jakim kierunku rozwija się Twoja inwestycja i na bieżąco możesz cieszyć się z osiąganych wyników.