Kampania reklamowa PPC na Facebooku i Instagramie

Jak myślisz, w jakich mediach społecznościowych użytkownicy spędzają najwięcej swojego czasu?

Jeśli przyszedł Ci do głowy Facebook i Instagram, to masz rację!

Około 80% osób korzystających z internetu ma konto na Facebooku, a 20% korzysta z Instagrama. Przewiduje się również, że te statystyki będą wciąż rosnąć.

Dlatego właśnie kampanie reklamowe Facebook Ads oraz Instagram są skuteczne, ponieważ trafiają do szerokiego grona odbiorców.

Wiele informacji, jakie udostępniają użytkownicy Social Media, umożliwia precyzyjne wyświetlanie reklam zainteresowanym odbiorcom.

Atrakcyjna forma rozliczania

Dużą zaletą kampanii PPC jest to, że wcale nie płacisz za samo wyświetlenie się Twojej reklamy. Płatność następuje dopiero wtedy, gdy potencjalny klient zobaczy Twoją reklamę i w nią kliknie, to zero zmarnowanych kosztów zainwestowanych w reklamę.

Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń teraz!

Chcesz opisać szczegóły? Napisz bok@setia.pl Możesz również skorzystać z formularza darmowej konsultacji

Gdzie są wyświetlane reklamy?

W przypadku Facebooka Twoja reklama może znaleźć się w boksach po prawej stronie na witrynie domowej użytkownika, obok wyświetlanych zdjęć, a nawet na stronie na której następuje logowanie. Reklamę zazwyczaj stanowi atrakcyjne zdjęcie i zachęcający do kliknięcia opis.
Na Instagramie natomiast najlepiej funkcjonują zdjęcia lub krótkie filmy wideo. To doskonały sposób na wizualne zaprezentowanie swojego biznesu i oferowanych produktów i usług.

Korzyści z reklamy na portalu społecznościowym

Dzięki reklamie na Facebooku i Instagramie informacja o Twojej firmie, usłudze lub produkcie dotrze do preferowanej przez Ciebie grupy użytkowników, spełniających wymagania profilu Twojego docelowego klienta. Zwiększa to szansę, że więcej osób skorzysta z oferty Twojej firmy, dzięki czemu grono Twoich klientów rozszerzy się. Więcej osób będzie odwiedzać Twoją stronę internetową, świadomość Twojej marki będzie trwalsza, dzięki czemu wzrośnie poziom zaufania do Twojego biznesu.

Reklama PPC to reklama wysoce spersonalizowana, dzięki czemu wzbudza dużo większe zainteresowanie.

Chcesz rozszerzyć wpływy swojej firmy na Social Media?

Zapraszamy do skontaktowania się z naszym ekspertem i bezpłatnych konsultacji.

Zadzwoń teraz!

(+48) 608-310-139

Masz pytania?
bok@setia.pl
Zadzwoń do nas!
(+48) 606-428-824