_ OFERTA

Aktualizacja Stron Internetowych


_ Darmowa konsultacja

Aktualizacja stron WWW to podstawowa opieka, której Twoja witryna potrzebuje.

  _ Referencje/Opinie

  _ Na czym polega?

  Aktualizacja witryny jest czasochłonnym procesem, który zwykle wiąże się z dodawaniem nowych treści, produktów, wpisów na blogu lub skryptów do witryny. Obejmuje również aktualizację silnika strony i bazy danych oraz formatowanie witryny. Jeśli zatrudnisz wykwalifikowanego webmastera, który wykona to zadanie za Ciebie, będzie on w stanie wprowadzić wszystkie niezbędne zmiany.

  _ Co zawiera usługa?

  Kopie bezpieczeństwa

  Chroń swoją witrynę przed utratą danych, tworząc kopię zapasową plików co tydzień, co miesiąc lub na żądanie.

  Aktualizacja oprogramowania

  Aktualizacja CMS i jego rozszerzeń w momencie wychodzenia z aktualizacji stała się integralną częścią strategii rozwoju naszej firmy.

  Aktualizacja treści

  Aktualizujemy zawartość strony. Przesyłasz nam treść, a my zajmiemy się formatowaniem i wprowadzaniem danych.

  Monitorowanie strony

  Witryna jest monitorowana pod kątem aktualizacji i złośliwego oprogramowania, aby upewnić się, że nie ma problemów z bezpieczeństwem.

  Doradztwo

  Bieżące doradztwo w zakresie rozwoju lub tworzenia strony internetowej lub sklepu.

  Optymalizacja treści

  Bieżąca optymalizacja zawartości serwisu.

  i o wiele więcej

  zgodność twojej strony www z najnowszymi standardami i technologiami, poprawność wyświetlania się strony na wszystkich urządzeniach i systemach operacyjnych, aktualizację zawartości (treści i multimedia) strony, optymalizację zawartości strony, opracowywanie treści na stronę internetową, projektowanie grafik na stronę, wdrażanie nowych funkcjonalności, realizowanie polityki bezpieczeństwa i kopii zapasowych, wysoki poziom konkurencyjności, monitoring dostępności strony 24/7, profesjonalne doradztwo i konsultacje w zakresie efektywnego wykorzystywania potencjału strony w celu osiągnięcia wymiernych korzyści, dodanie bloga, przejście na responsywność, uatrakcyjnienie kwestii wizualnych, dodanie tzw. whitespace, naprawa błędów, zamiana zdjęć stockowych na realne fotografie, aktualizacja informacji, odświeżyć jej wygląd, wprowadzić nową funkcjonalność lub zmodyfikować istniejącą funkcjonalność strony, dokonać optymalizacji strony internetowej pod kątem wyszukiwarek internetowych, poznać statystyki odwiedzin strony oraz charakterystykę jej użytkowników, zamówić system pozwalający na samodzielną aktualizację treści strony (CMS), zlecić aktualizację treści strony www zewnętrznej firmie,

  Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń teraz!

  Chcesz opisać szczegóły? Napisz bok@setia.pl Możesz również skorzystać z formularza darmowej konsultacji

  CZYM GROZI BRAK AKTUALIZACJI


  Bardzo poważne uszkodzenie ważnych plików, lub co gorsza całkowite ich usunięcie. Zaimplementowanie szkodliwych skryptów do kodu serwera WordPress takich jak generator spamu, czy ostatnio coraz bardziej popularnej koparki kryptowalut. Umieszczenie linków, lub treści, które mogą być niezgodne z prawem. Oznaczenie strony przez Google jako niebezpieczna. Spadek w pozycjonowaniu w wyszukiwarce Google. Ban, lub całkowite usunięcie z indexów Google. Utrata pozycji pośród klientów i czytelników. Umieszczenie IP naszego serwera na listach spam prowadzonych przez różnego rodzaju organizację np. Spamhaus.

  _ USŁUGI AKTUALIZACJI STRON INTERNETOWYCH


  Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń teraz!

  Chcesz opisać szczegóły? Napisz bok@setia.pl Możesz również skorzystać z formularza darmowej konsultacji
  _ PORTFOLIO

  Zobacz nasze wybrane realizacje

  Aktualizacja Stron Internetowych

  Sklep internetowy z projektami ogrodów

  www.projekt-ogrod.com.pl
  Aktualizacja Stron Internetowych

  Strona internetowa firmy reklamowej

  www.winders.pl
  Aktualizacja Stron Internetowych

  Strona internetowa kampanii społecznej

  www.reaguje.info.pl
  Aktualizacja Stron Internetowych

  Sklep internetowy z bielizną EMS

  www.needwear.eu

  DLACZEGO MY?


  Istniejemy na rynku od 1999 roku. Dzięki temu zaliczamy się do grona jednych z najdłużej działających firm interaktywnych w naszym kraju. To dało nam możliwość do tego, aby wiele zagadnień poznać od podstaw i aktywnie uczestniczyć w ich przemianach. Pozwala nam to na zaoferowanie Ci przemyślanych i jak najbardziej optymalnych środków do osiągnięcia sukcesu. Jeśli obdarzysz nas zaufaniem, z pewnością się nie zawiedziesz!

  Darmowa Konsultacja Twojej Strony. Zadzwoń Teraz!