_ Aktualizacja Stron Internetowych - Prowadzenie i Obsługa


_ Darmowa konsultacja

Aktualizacja stron WWW to podstawowa opieka, której Twoja witryna potrzebuje.

  _ Na czym polega?


  Aktualizacja witryny jest czasochłonnym procesem, który zwykle wiąże się z dodawaniem nowych treści, produktów, wpisów na blogu lub skryptów do witryny. Obejmuje również aktualizację silnika strony i bazy danych oraz formatowanie witryny. Jeśli zatrudnisz wykwalifikowanego webmastera, który wykona to zadanie za Ciebie, będzie on w stanie wprowadzić wszystkie niezbędne zmiany.

  Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń teraz!

  Chcesz opisać szczegóły? Napisz bok@setia.pl Możesz również skorzystać z formularza darmowej konsultacji

  _ Referencje/Opinie  Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń teraz!

  Chcesz opisać szczegóły? Napisz bok@setia.pl Możesz również skorzystać z formularza darmowej konsultacji  _ Dlaczego potrzebujesz usługi?


  Jednym z najważniejszych aspektów posiadania strony internetowej jest upewnienie się, że jest ona aktualna. Usługa aktualizacji witryny może pomóc w zapewnieniu, że witryna jest zgodna ze wszystkimi najnowszymi standardami, w tym ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych (RODO). Jest to ważne, ponieważ pokazuje odwiedzającym, że poważnie traktujesz ich prywatność i zobowiązujesz się do zapewnienia bezpieczeństwa ich informacji. Ponadto usługa aktualizacji witryny może pomóc poprawić wydajność witryny i pozycję w wyszukiwarkach.


  Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń teraz!

  Chcesz opisać szczegóły? Napisz bok@setia.pl Możesz również skorzystać z formularza darmowej konsultacji


  Ile kosztuje/Cennik?

  Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń teraz!

  Chcesz opisać szczegóły? Napisz bok@setia.pl Możesz również skorzystać z formularza darmowej konsultacji


  _ Co zawiera usługa?
  Kopie bezpieczeństwa

  Chroń swoją witrynę przed utratą danych, tworząc kopię zapasową plików co tydzień, co miesiąc lub na żądanie.

  Aktualizacja oprogramowania

  Aktualizacja CMS i jego rozszerzeń w momencie wychodzenia z aktualizacji stała się integralną częścią strategii rozwoju naszej firmy.

  Aktualizacja treści

  Aktualizujemy zawartość strony. Przesyłasz nam treść, a my zajmiemy się formatowaniem i wprowadzaniem danych.

  Monitorowanie strony

  Witryna jest monitorowana pod kątem aktualizacji i złośliwego oprogramowania, aby upewnić się, że nie ma problemów z bezpieczeństwem.

  Doradztwo

  Bieżące doradztwo w zakresie rozwoju lub tworzenia strony internetowej lub sklepu.  Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń teraz!

  Chcesz opisać szczegóły? Napisz bok@setia.pl Możesz również skorzystać z formularza darmowej konsultacji  _ Jak obsługujemy klientów?


  1
  Jesteśmy dumni z tego, że zapewniamy naszym klientom najlepszą możliwą obsługę. Założenia CRM dostosowanych w którym prowadzimy i dokumentujemy wszelkie prace.

  2
  Pracę rozpoczynamy od dokładnej analizie strony internetowej klienta.

  3
  Ustalamy plan działania, którym się kierujemy. Plan ten pomaga nam zapewnić najwyższy poziom usług i zapewnia, że każdy klient jest obsługiwany terminowo i sprawnie.

  4
  Tworzymy kopii zapasowych witryn internetowych naszych klientów, aby mogli mieć pewność, że ich dane są bezpieczne.

  5
  Na bieżąco wykonujemy wszystkie zlecone aktualizuje.

  6
  Po wykonaniu usługi otrzymasz od nas informacje lub raport w CRM. Jeżeli zaistnieje potrzeba to również doradzimy co należy jeszcze wykonać.


  Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń teraz!

  Chcesz opisać szczegóły? Napisz bok@setia.pl Możesz również skorzystać z formularza darmowej konsultacji  _ Działy na terenie całej polski


  Siedziba firmy Bielsko-Biała

  Miasto Bielsko-Biała to historyczne miasto położone w południowej części Polski. Jest stolicą powiatu bielsko-białego i liczy około 174 tys. mieszkańców. Miasto ma długą historię, sięgającą XIII wieku, kiedy to zostało założone przez księcia Leszka II Czarnego. Bielsko-Biała rozkwitała w okresie średniowiecza i stała się ważnym ośrodkiem handlu i handlu.

  Warszawa, Kraków, Łódź, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Szczecin, Bydgoszcz, Lublin, Białystok, Katowice, Gdynia, Częstochowa, Radom, Rzeszów

  dolnośląskie, kujawsko-pomorskie, lubelskie, lubuskie, łódzkie, małopolskie, mazowieckie, opolskie, podkarpackie, podlaskie, pomorskie, śląskie, świętokrzyskie, warmińsko-mazurskie, wielkopolskie, zachodniopomorskie.


  Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń teraz!

  Chcesz opisać szczegóły? Napisz bok@setia.pl Możesz również skorzystać z formularza darmowej konsultacji


  _ FAQ - pytania i odpowiedzi  1Na czym polega aktualizacja strony internetowej?
  Ułatwia dodawanie nowych treści i grafik. Aktualizacja zawiera również ulepszenia bezpieczeństwa i poprawki błędów.
  2Jak zaktualizować stronę?
  Aby zaktualizować stronę, musisz uzyskać dostęp do serwera i wprowadzić zmiany w kodzie. Można to zrobić, uzyskując dostęp do menedżera plików i edytując pliki HTML, bądź używając systemu CMS. Po dokonaniu niezbędnych zmian będziesz musiał zapisać pliki i przesłać je na serwer.
  3Jak często strona będzie aktualizowana?
  Strona będzie aktualizowana na bieżąco. W zależności od charakteru strony może być aktualizowana codziennie, co tydzień lub co miesiąc. Częstotliwość aktualizacji będzie zdeterminowana potrzebami serwisu i jego użytkowników.
  4Jakie są wymagania dotyczące aktualizacji witryny?
  Niezbędne będzie dostarczenie danych do logowania do panelu administracyjnego, dostępy FTP do strony oraz do bazy danych, najlepiej dostarczyć również dostęp SSH w celu dokonywania prawidłowych backupów przed każdą aktualizacją.
  5Jakie informacje będą aktualizowane na stronie?
  Strona będzie na aktualizowana w zależności od twoich potrzeb w oparciu o nowe informacje. np. najnowsze wiadomości, wydarzenia i posty, produkty lu wpisy blogowe.
  6Dlaczego aktualizacja strony internetowej jest konieczna
  Informacje na stronie muszą być dokładne i aktualne. Jest to ważne, ponieważ umożliwia użytkownikom dostęp do najnowszych wiadomości o firmie lub organizacji. Dodatkowo zapewnia, że strona wygląda profesjonalnie i wiarygodnie.


  Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń teraz!

  Chcesz opisać szczegóły? Napisz bok@setia.pl Możesz również skorzystać z formularza darmowej konsultacji

  CZYM GROZI BRAK AKTUALIZACJI


  Bardzo poważne uszkodzenie ważnych plików, lub co gorsza całkowite ich usunięcie. Zaimplementowanie szkodliwych skryptów do kodu serwera WordPress takich jak generator spamu, czy ostatnio coraz bardziej popularnej koparki kryptowalut. Umieszczenie linków, lub treści, które mogą być niezgodne z prawem. Oznaczenie strony przez Google jako niebezpieczna. Spadek w pozycjonowaniu w wyszukiwarce Google. Ban, lub całkowite usunięcie z indexów Google. Utrata pozycji pośród klientów i czytelników. Umieszczenie IP naszego serwera na listach spam prowadzonych przez różnego rodzaju organizację np. Spamhaus.

  _ USŁUGI AKTUALIZACJI STRON INTERNETOWYCH


  Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń teraz!

  Chcesz opisać szczegóły? Napisz bok@setia.pl Możesz również skorzystać z formularza darmowej konsultacji
  _ PORTFOLIO

  Zobacz nasze wybrane realizacje

  Sklep internetowy z projektami ogrodów

  www.projekt-ogrod.com.pl

  Strona internetowa firmy reklamowej

  www.winders.pl

  Strona internetowa kampanii społecznej

  www.reaguje.info.pl

  Sklep internetowy z bielizną EMS

  www.needwear.eu

  DLACZEGO MY?


  Istniejemy na rynku od 1999 roku. Dzięki temu zaliczamy się do grona jednych z najdłużej działających firm interaktywnych w naszym kraju. To dało nam możliwość do tego, aby wiele zagadnień poznać od podstaw i aktywnie uczestniczyć w ich przemianach. Pozwala nam to na zaoferowanie Ci przemyślanych i jak najbardziej optymalnych środków do osiągnięcia sukcesu. Jeśli obdarzysz nas zaufaniem, z pewnością się nie zawiedziesz!

  Darmowa Konsultacja Twojej Strony. Zadzwoń Teraz!