Zainwestuj w skuteczne rozwiązania reklamowe

System PPC na Facebooku lub Instagramie jest bardzo korzystny, ponieważ płacisz tylko za kliknięcia, które bardzo często wiążą się z pozyskaniem nowego kontaktu lub klienta.
Cena za jedno kliknięcie ustalana jest na zasadzie aukcji, dlatego opłata jest ruchoma. Dodatkowo koszty kliknięć mogą znacznie się od siebie różnić w zależności od danej branży.

Ile kosztuje kampania PPC na FacebookU i Instagramie?

Nasz cennik jest bardzo elastyczny, dlatego możesz zdecydować ile chcesz przeznaczyć na swoją reklamę.
Podstawowe prowadzenie kampanii Facebook Ads to wydatek 250 zł netto obejmujący obsługę miesięczną. Minimalna kwota, która zapewnia doładowanie na reklamę (płatne do Facebook-a)wynosi od 500-1000 zł miesięcznie. Im większe doładowanie tym więcej potencjalnych klientów i tym droższa obsługa. Od wielkości inwestycji zależy Twój zysk, ponieważ płacisz tylko za realne działania potencjalnego klienta związane z Twoją firmą.

Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń teraz!

Chcesz opisać szczegóły? Napisz bok@setia.pl Możesz również skorzystać z formularza darmowej konsultacji

Jeśli dotychczas stosowane formy reklamy nie spełniły Twoich oczekiwań, wypróbuj Facebook Ads i Instagram Ads.

Dzięki systemowi płatności za kliknięcie czyli PPC, możesz mieć pewność, że Twoja inwestycja w reklamę się zwróci. Zainwestowane pieniądze pozostaną nienaruszone, aż do momentu, gdy zostaną „wyklinane przez użytkowników portalu społecznościowego Facebook lub Instagram.
Pamiętaj – nie płacisz nic za wyświetlanie się Twojej reklamy.
Gdy ktoś kliknie w Twój link sponsorowany, zostanie automatycznie przekierowany na Twoją stronę internetową lub do Twojego sklepu internetowego. Stąd już tylko krok do podjęcia decyzji o skorzystaniu z Twoich usług bądź zakupie oferowanego przez Ciebie produktu.

Tylko jasne zasady

Jak widzisz, zasady kampanii PPC Facebook i Instagram są proste, dlatego wiesz, za co płacisz.
Opisz nam swój profil działalności, a my pomożemy Ci określić grupę Twoich docelowych klientów. Następnie zadbamy o to, by Twoja atrakcyjnie prezentująca się reklama wyświetlała się właśnie na kontach Twoich potencjalnych klientów.
Nasze usługi zwiększą szansę, na celowe kliknięcia w Twój link, oraz na podjęcie dalszych działań przez zainteresowane osoby, takich jak kontakt telefoniczny, mailowy, odwiedzenie siedziby Twojej firmy lub dokonanie bezpośredniego zakupu przez stronę internetową.

Skontaktuj się z naszym specjalistą, który wyceni i przedstawi Ci
najlepszą ofertę reklamy internetowej dla Twojego biznesu.

Zadzwoń teraz!

(+48) 608-310-139

Masz pytania?
bok@setia.pl
Zadzwoń do nas!
(+48) 606-428-824