_ OFERTA

Modernizacja Strony Internetowej WWW


_ Darmowa konsultacja

Modernizacja stron WWW to podstawowa opieka, której Twoja witryna potrzebuje.
  _ Referencje/Opinie

  _ Na czym polega?

  Modernizacja stron internetowych to proces, w którym stare, przestarzałe i często niemobilne strony internetowe są aktualizowane do czegoś nowego. Modernizację witryny można osiągnąć, integrując nowe funkcje z istniejącą witryną lub zmieniając projekt i układ witryny, aby lepiej angażować użytkowników.

  _ Co zawiera usługa?

  rozbudowa strony internetowej

  Poprawki błędów, ulepszenia grafiki i warstwy wizualnej oraz dostosowanie do urządzeń mobilnych. Poprawa szybkości ładowania i działania.

  Optymalizacja pod kątem pozycji w wyszukiwarkach

  SEO to strategia stosowana w celu poprawy widoczności strony internetowej, posta na blogu lub innych treści w wyszukiwarkach. Ta strategia koncentruje się na czynnikach na stronie, takich jak tagi HTML, projekt witryny i szybkość witryny, treści itd.

  Poprawianie błędów i inne drobne ulepszenia strony internetowej

  Brak wersji mobilnej, przestarzały CMS, zainfekowanie witryny złośliwym oprogramowaniem, przestarzały projekt witryny, przestarzałe technologie, np. Flash

  i o wiele więcej

  Poprawianie błędów i innych drobnych usprawnień, ulepszanie grafiki i warstwy wizualnej, integracja z porównywarkami cen i serwisami aukcyjnymi, optymalizacja pod kątem pozycjonowania w wyszukiwarkach, dodawanie nowych funkcjonalności takich jak sklepy, systemy rezerwacyjne, blogi.

  Dostosowanie do urządzeń mobilnych, integracja z mediami społecznościowymi oraz implementacja podstawowych funkcji bezpieczeństwa, w tym certyfikatu SSL (HTTPS), zostały dodane do serwisu. Poprawiono szybkość ładowania i działania, a strona została przeniesiona na inny hosting lub serwer. Zapewniono kompleksową opiekę nad stroną internetową.

  Modernizacja grafiki, zdjęć, tła, dodanie animacji CCS, zmiana kolorów, zmiana czcionek, przeprojektowanie nawigacji, dodanie przycisków CTA, dostosowanie strony internetowej do urządzeń mobilnych RWD

  Przygotowanie i optymalizacja wszystkich podstron pod pozycjonowanie SEO, kompleksowe wsparcie na każdym etapie modernizacji, gwarancja poprawnego działania elementów serwisu, nowoczesne zaplecze CMS WordPress oparte na stale aktualizowanych wtyczkach.

  Analiza technologii zastosowanych w serwisie, analiza możliwości wykorzystania aktualnie wykorzystywanych wersji językowych serwisu, znalezienie alternatyw spełniających współczesne standardy webowe oraz przygotowanie audytu UX.

  zaproponowanie modyfikacji szaty graficznej serwisu, przedstawienie zakresu planu modernizacji serwisu, wykonanie planu oraz przedstawienie efektów wdrożenia modernizacji oraz prezentacja wersji mobilnej/responsywnej.

  Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń teraz!

  Chcesz opisać szczegóły? Napisz bok@setia.pl Możesz również skorzystać z formularza darmowej konsultacji

  CZYM GROZI BRAK MODERNIZACJI?


  Bardzo poważne uszkodzenie ważnych plików, lub co gorsza całkowite ich usunięcie. Zaimplementowanie szkodliwych skryptów do kodu serwera WordPress takich jak generator spamu, czy ostatnio coraz bardziej popularnej koparki kryptowalut. Umieszczenie linków, lub treści, które mogą być niezgodne z prawem. Oznaczenie strony przez Google jako niebezpieczna. Spadek w pozycjonowaniu w wyszukiwarce Google. Ban, lub całkowite usunięcie z indexów Google. Utrata pozycji pośród klientów i czytelników. Umieszczenie IP naszego serwera na listach spam prowadzonych przez różnego rodzaju organizację np. Spamhaus.

  _ USŁUGI MODERNIZACJI STRON INTERNETOWYCH


  Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń teraz!

  Chcesz opisać szczegóły? Napisz bok@setia.pl Możesz również skorzystać z formularza darmowej konsultacji
  _ PORTFOLIO

  Zobacz nasze wybrane realizacje

  portfolio-strona-internetowa-projektogrod-com-pl-1024×686

  Sklep internetowy z projektami ogrodów

  www.projekt-ogrod.com.pl
  portfolio-strona-internetowa-winders-pl-1024×686-1

  Strona internetowa firmy reklamowej

  www.winders.pl
  portfolio-strona-internetowa-reaguje-info-pl-1024×686

  Strona internetowa kampanii społecznej

  www.reaguje.info.pl
  portfolio-strona-internetowa-needwear-eu-1024×686

  Sklep internetowy z bielizną EMS

  www.needwear.eu

  DLACZEGO MY?


  Istniejemy na rynku od 1999 roku. Dzięki temu zaliczamy się do grona jednych z najdłużej działających firm interaktywnych w naszym kraju. To dało nam możliwość do tego, aby wiele zagadnień poznać od podstaw i aktywnie uczestniczyć w ich przemianach. Pozwala nam to na zaoferowanie Ci przemyślanych i jak najbardziej optymalnych środków do osiągnięcia sukcesu. Jeśli obdarzysz nas zaufaniem, z pewnością się nie zawiedziesz!

  Darmowa Konsultacja Twojej Strony. Zadzwoń Teraz!