_ OFERTA

Naprawa stron internetowych WWW


_ Darmowa konsultacja

Naprawa stron WWW to podstawowa opieka, której Twoja witryna potrzebuje.  _ Referencje/Opinie

  _ Na czym polega

  Naprawa stron internetowych to usługa, która zajmuje się rozwiązywaniem problemy z witryną firmową. Naprawa witryn internetowych identyfikuje problemy, diagnozuje i naprawiania witrynę internetową. Oferują skanowanie stron internetowych, raporty i rozwiązania w celu naprawienia uszkodzonych linków, błędów 404, problemów z CSS i nie tylko.

  _ Co zawiera usługa?

  Aktualizacja stron

  Aktualizujemy działające strony internetowe. Zaktualizowane strony internetowe i aktualne skrypty zwiększają bezpieczeństwo Twojej witryny.

  Naprawa stron WWW

  Usuwając wirusy ze stron internetowych, naprawiamy strony internetowe. Jeśli nie wiesz, jak naprawić stronę internetową, pomożemy.

  Modyfikacja stron

  Modyfikujemy istniejące strony internetowe, tworzymy nowe moduły, dodatki i skrypty. Jeśli chcesz rozbudować lub przebudować swoją witrynę, jesteś we właściwym miejscu.

  Zabezpieczanie przed włamaniami

  Chronimy strony internetowe i skrypty przed włamaniami. Wprowadzamy ochronę przed atakami typu brute force, XSS oraz blokujemy dostęp do panelu administracyjnego

  Opieka nad stroną www

  WordPress i Joomla to dwa z najpopularniejszych systemów CMS do tworzenia stron internetowych. Niestety przestarzałe wersje są łatwym celem dla hakerów. Zabezpieczmy strony.

  Optymalizacja WordPress

  Przyspiesz swoją witrynę WordPress. Twoja strona długo się ładuje? Nie osiągasz dobrych wyników SEO pomimo kampanii reklamowych?

  Resetowanie haseł do stron www

  Zapomniałeś hasła dostępu do swojej witryny? Jeśli masz dostęp administracyjny do serwera, możemy pomóc Ci zmienić hasło dostępu.

  Usuwanie wirusów

  Twoja witryna najprawdopodobniej padła ofiarą ataku hakerskiego.

  i o wiele więcej

  Usuwanie wirusów WordPress: Usuwanie wirusów, złośliwego oprogramowania i złośliwego kodu z witryny WordPress oraz zabezpieczanie witryny przed atakami.

  Błędy wizualne, takie jak widoczne gołym okiem nieprawidłowości w wyglądzie całej strony, podstrony lub elementu na stronie, są naprawiane.

  Błędy funkcjonalne to błędy, które powodują nieprawidłowe działanie lub zachowanie całej strony lub niektórych elementów na stronie.

  Błędy HTTP: Naprawimy najczęstsze typy błędów HTTP: 500 (wewnętrzny błąd serwera), 400 (złe żądanie), 401 (nieautoryzowane), 403 (zabronione), 404 (nie znaleziono)

  Błędy e-mail? Rozwiązujemy problemy z wysyłaniem e-maili z formularzy na stronach WordPress.

  Błędy bazy danych. Naprawiamy błąd połączenia z bazą danych, modyfikujemy wpisy w bazie danych i rozwiązujemy inne problemy z bazą danych.

  Usługi serwisowe: naprawa stron internetowych, przebudowa stron internetowych, usuwanie wirusów stron internetowych, audyt i doradztwo w zakresie prac programistycznych, aktualizacja stron internetowych, zabezpieczanie stron internetowych, prowadzenie projektów internetowych.

  Naprawa stron, naprawa deformacji i dysfunkcji, naprawy pozycjonowania, wsparcie filtrami i karami Google, nowe strony, projektowanie i wdrażanie nowych stron, pozycjonowanie, nowe strategie, prowadzenie działań SEO, modernizacja, modernizacja stron internetowych, odświeżenie wyglądu stron, audyty, badanie strony, optymalizacja, korekty strony

  Nowy projekt strony, aktualizacja i modernizacja stron internetowych, naprawa istniejących stron, eliminacja błędów i uszkodzeń, ulepszanie stron internetowych, pozycjonowanie SEO, dodawanie dodatkowych funkcji, rozbudowa istniejącej strony internetowej.

  Tworzenie formularzy dla każdej branży, wyposażenie strony internetowej w panel zarządzania treścią CMS, aktualizacja skryptów, responsywne strony internetowe, strony mobilne, podmiana aktualnej grafiki, ulepszanie istniejącej grafiki

  Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń teraz!

  Chcesz opisać szczegóły? Napisz bok@setia.pl Możesz również skorzystać z formularza darmowej konsultacji

  CZYM GROZI BRAK NAPRAWY?


  Bardzo poważne uszkodzenie ważnych plików, lub co gorsza całkowite ich usunięcie. Zaimplementowanie szkodliwych skryptów do kodu serwera WordPress takich jak generator spamu, czy ostatnio coraz bardziej popularnej koparki kryptowalut. Umieszczenie linków, lub treści, które mogą być niezgodne z prawem. Oznaczenie strony przez Google jako niebezpieczna. Spadek w pozycjonowaniu w wyszukiwarce Google. Ban, lub całkowite usunięcie z indexów Google. Utrata pozycji pośród klientów i czytelników. Umieszczenie IP naszego serwera na listach spam prowadzonych przez różnego rodzaju organizację np. Spamhaus.

  _ USŁUGI NAPRAWA STRON INTERNETOWYCH


  Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń teraz!

  Chcesz opisać szczegóły? Napisz bok@setia.pl Możesz również skorzystać z formularza darmowej konsultacji
  _ PORTFOLIO

  Zobacz nasze wybrane realizacje

  portfolio-strona-internetowa-projektogrod-com-pl-1024×686

  Sklep internetowy z projektami ogrodów

  www.projekt-ogrod.com.pl
  portfolio-strona-internetowa-winders-pl-1024×686-1

  Strona internetowa firmy reklamowej

  www.winders.pl
  portfolio-strona-internetowa-reaguje-info-pl-1024×686

  Strona internetowa kampanii społecznej

  www.reaguje.info.pl
  portfolio-strona-internetowa-needwear-eu-1024×686

  Sklep internetowy z bielizną EMS

  www.needwear.eu

  DLACZEGO MY?


  Istniejemy na rynku od 1999 roku. Dzięki temu zaliczamy się do grona jednych z najdłużej działających firm interaktywnych w naszym kraju. To dało nam możliwość do tego, aby wiele zagadnień poznać od podstaw i aktywnie uczestniczyć w ich przemianach. Pozwala nam to na zaoferowanie Ci przemyślanych i jak najbardziej optymalnych środków do osiągnięcia sukcesu. Jeśli obdarzysz nas zaufaniem, z pewnością się nie zawiedziesz!

  Darmowa Konsultacja Twojej Strony. Zadzwoń Teraz!