_ OFERTA

Obsługa strony internetowej WWW


_ Darmowa konsultacja

Obsługa stron WWW to podstawowa opieka, której Twoja witryna potrzebuje.
  _ Referencje/Opinie


  _ Na czym polega  Obsługa witryny jest podstawową usługą dla każdej organizacji, która w dużym stopniu polega na swojej witrynie, co obejmuje utrzymywanie witryny, aktualizowanie treści i zapewnianie ochrony witryny przed potencjalnymi cyberatakami. Obejmuje rozwiązywanie problemów, a także dostarczanie zaleceń dotyczących dalszych działań.


  _ Co zawiera usługa?  Obsługa witryny jest podstawową usługą dla każdej organizacji, która w dużym stopniu polega na swojej witrynie, co obejmuje utrzymywanie witryny, aktualizowanie treści i zapewnianie ochrony witryny przed potencjalnymi cyberatakami. Obejmuje rozwiązywanie problemów, a także dostarczanie zaleceń dotyczących dalszych działań.  Aktualizacja treści

  Bieżące aktualizacje treści stron internetowych, optymalizacja pod kątem optymalizacji pod kątem wyszukiwarek Google - SEO oraz aktualizacje wtyczek i systemów bazowych, np. WordPress.

  Zarządzanie witryną

  Profesjonalne zarządzanie witryną. Zarządzamy stroną internetową, aktualizujemy przesyłane treści, dodajemy aktualności, wpisy na blogu, aktualizujemy ofertę, cenniki, dodajemy nowe projekty, opinie itp.

  Prace administracyjne

  Okresowe prace administracyjne. Obsługujemy Twoją stronę/sklep - wykonujemy prace administracyjne, aktualizujemy systemy CMS, dodatki. Serwis na bieżąco serwisowany to znacznie większe bezpieczeństwo (mniejsze ryzyko włamania) i funkcjonalność.  Prace graficzne

  Dokonujemy drobnych zmian graficznych (np. zmieniamy kolorystykę, czcionkę, wprowadzamy drobne zmiany w układzie graficznym strony itp.).

  Wsparcie techniczne

  Wsparcie techniczne Potrzebujesz pomocy ze swoją stroną internetową / sklepem? Czy coś przestało działać? Zajmiemy się tym. Pakiet Serwisowy to kompleksowa opieka nad stroną internetową.

  Doradztwo

  Rozwój Twojej firmy. Bazując na naszej wiedzy i doświadczeniu podpowiadamy, co naszym zdaniem warto zmienić lub dodać. Istniejemy od ponad 20 lat, współpracujemy z ponad 500 firmami. Obsługujemy setki stron internetowych i sklepów.
  i o wiele więcej

  Stały monitoring zgodności Twojej strony z najnowszymi standardami i technologiami, Aktualizacja treści, Banery i grafika, Rozwój strony i wdrażanie nowych funkcjonalności, Aktualizacja systemu CMS (WordPress, Joomla itp.).

  Optymalizacja treści i grafiki dla wyszukiwarek, naprawianie ewentualnych błędów na stronie, poprawne wyświetlanie strony na wszystkich urządzeniach mobilnych, dbanie o bezpieczeństwo strony, wykonywanie regularnych kopii zapasowych.

  Profesjonalna pomoc i konsultacje Konfiguracja certyfikatu SSL Integracja z mediami społecznościowymi Szkolenia pracowników związane z utrzymaniem strony internetowej.

  Aktualizowanie i rozszerzanie treści na istniejącej stronie, dodawanie nowych zakładek, aktualności itp., regularne tworzenie kopii zapasowych wszystkich plików, edycja i aktualizacja zdjęć na stronie w miejscu takim jak galeria zdjęć czy slider zdjęć.

  Aktualizacja systemu CMS witryny i rozszerzeń, Naprawa awarii witryny, Monitorowanie i przypominanie o wygasającym serwerze lub domenie, Podłączanie statystyk dla właścicieli witryn. Zabezpieczenie strony poprzez różne techniki.

  Konfiguracja domeny, zarządzanie serwerem, konfiguracja certyfikatu SSL, naprawa istniejącego serwisu, optymalizacja serwisu, prace programistyczne, usuwanie awarii serwisu, bezpieczeństwo serwisu. Szeroko rozumiana aktualizacja stron internetowych: wprowadzanie treści na stronie zgodnie z wytycznymi klienta, dodawanie nowych podstron, praca nad wyglądem strony. Praca graficzna na potrzeby serwisu jest obecnie kluczowa (uwierzcie mi, nikt nie kupi ani nie zamówi niczego z brzydkiej strony, która przynajmniej nie wygląda „w porządku”).


  Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń teraz!

  Chcesz opisać szczegóły? Napisz bok@setia.pl Możesz również skorzystać z formularza darmowej konsultacji

  CZYM GROZI BRAK OBSŁUGI STRONY?


  Bardzo poważne uszkodzenie ważnych plików, lub co gorsza całkowite ich usunięcie. Zaimplementowanie szkodliwych skryptów do kodu serwera WordPress takich jak generator spamu, czy ostatnio coraz bardziej popularnej koparki kryptowalut. Umieszczenie linków, lub treści, które mogą być niezgodne z prawem. Oznaczenie strony przez Google jako niebezpieczna. Spadek w pozycjonowaniu w wyszukiwarce Google. Ban, lub całkowite usunięcie z indexów Google. Utrata pozycji pośród klientów i czytelników. Umieszczenie IP naszego serwera na listach spam prowadzonych przez różnego rodzaju organizację np. Spamhaus.

  _ USŁUGI OBSŁUGI STRON INTERNETOWYCH


  Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń teraz!

  Chcesz opisać szczegóły? Napisz bok@setia.pl Możesz również skorzystać z formularza darmowej konsultacji
  _ PORTFOLIO

  Zobacz nasze wybrane realizacje

  portfolio-strona-internetowa-projektogrod-com-pl-1024×686

  Sklep internetowy z projektami ogrodów

  www.projekt-ogrod.com.pl
  portfolio-strona-internetowa-winders-pl-1024×686-1

  Strona internetowa firmy reklamowej

  www.winders.pl
  portfolio-strona-internetowa-reaguje-info-pl-1024×686

  Strona internetowa kampanii społecznej

  www.reaguje.info.pl
  portfolio-strona-internetowa-needwear-eu-1024×686

  Sklep internetowy z bielizną EMS

  www.needwear.eu

  DLACZEGO MY?


  Istniejemy na rynku od 1999 roku. Dzięki temu zaliczamy się do grona jednych z najdłużej działających firm interaktywnych w naszym kraju. To dało nam możliwość do tego, aby wiele zagadnień poznać od podstaw i aktywnie uczestniczyć w ich przemianach. Pozwala nam to na zaoferowanie Ci przemyślanych i jak najbardziej optymalnych środków do osiągnięcia sukcesu. Jeśli obdarzysz nas zaufaniem, z pewnością się nie zawiedziesz!

  Darmowa Konsultacja Twojej Strony. Zadzwoń Teraz!