_ OFERTA

Opieka Nad Stroną Internetową


_ Darmowa konsultacja

Opieka nad stroną WWW to podstawowa, której Twoja witryna potrzebuje.
  _ Referencje/Opinie

  _ Na czym to polega?

  Opieka nad witryną to złożonym procesem, który obejmuje wiele zadań. Obejmują one upewnienie się, że jego zawartość jest aktualna, wolna od błędów i wolna od złośliwego oprogramowania. Oznacza to również utrzymywanie go w zgodzie z aktualnymi zmianami technologicznymi i najlepszymi praktykami, aby zapewnić jego konkurencyjność.

  _ Co zawiera usługa?

  kopia zapasowa strony

  Kopie zapasowe witryn jest niezbędną usługą. Jest to kopia wszystkich plików, z których składa się Twoja witryna, w tym całego kodu, obrazów, tekstu i bazy danych. Jeśli coś stanie się z witryną, możesz ją przywrócić z kopii zapasowej.

  aktualizacja i zabezpieczanie systemu CMS

  Aktualizacja systemu zarządzania treścią do najnowszej wersji oprogramowania, obejmuje aktualizację silnika systemu, wtyczek oraz motywu graficznego i innych składników strony jeśli jest to wymagane.

  usuwanie błędów wirusów oraz malware na stronie

  Posiadanie strony internetowej, która jest przejrzysta i zwięzła, ale także atrakcyjna i bezpieczna, jest ważna dla każdej firmy. Błędy w witrynie mogą mieć wpływ na zaufanie klientów i często są pomijane przez wyszukiwarki.

  aktualizacja, modernizacja, rozbudowa

  Dodawanie nowych podstron, produktów oraz wpisów na blogu, modernizacja graficzna strony poprawki graficzne, obróbka zdjęć oraz projektowanie stron www.

  i o wiele więcej

  comiesięczny raport, optymalizacja strony, analiza struktury linków, testy szybkości oraz bezpieczeństwa, dostęp do wtyczek premium, raporty SEO, optymalizacja zdjęć, analiza konkurencji, wsparcie przez email i telefon, aktualizacja treści przez naszych grafików i programistów, zmiana szaty graficznej, modernizacja serwisu www, rozbudowa strony www, pomoc w razie wystąpienia błędów, wprowadzanie zmian w trybie pilnym np. błąd na stronie, zmiana numeru telefonu, usuwanie awarie strony wynikające z włamania lub innego uszkodzenia strony, opieka nad klientem - fachowa pomoc i konsultacje, wsparcie pracowników, pozycjonowaniem, optymalizacją treści, UX i SEO, wgrywaniem kodów niezbędnych do śledzenia statystyk i analityki strony, krótki czas reakcji na zgłoszenie - obsługa poza kolejnością.

  Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń teraz!

  Chcesz opisać szczegóły? Napisz bok@setia.pl Możesz również skorzystać z formularza darmowej konsultacji

  CZYM GROZI BRAK OPIEKI?


  Bardzo poważne uszkodzenie ważnych plików, lub co gorsza całkowite ich usunięcie. Zaimplementowanie szkodliwych skryptów do kodu serwera WordPress takich jak generator spamu, czy ostatnio coraz bardziej popularnej koparki kryptowalut. Umieszczenie linków, lub treści, które mogą być niezgodne z prawem. Oznaczenie strony przez Google jako niebezpieczna. Spadek w pozycjonowaniu w wyszukiwarce Google. Ban, lub całkowite usunięcie z indexów Google. Utrata pozycji pośród klientów i czytelników. Umieszczenie IP naszego serwera na listach spam prowadzonych przez różnego rodzaju organizację np. Spamhaus.

  _ USŁUGI MODERNIZACJI STRON INTERNETOWYCH


  Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń teraz!

  Chcesz opisać szczegóły? Napisz bok@setia.pl Możesz również skorzystać z formularza darmowej konsultacji
  _ PORTFOLIO

  Zobacz nasze wybrane realizacje

  portfolio-strona-internetowa-projektogrod-com-pl-1024×686

  Sklep internetowy z projektami ogrodów

  www.projekt-ogrod.com.pl
  portfolio-strona-internetowa-winders-pl-1024×686-1

  Strona internetowa firmy reklamowej

  www.winders.pl
  portfolio-strona-internetowa-reaguje-info-pl-1024×686

  Strona internetowa kampanii społecznej

  www.reaguje.info.pl
  portfolio-strona-internetowa-needwear-eu-1024×686

  Sklep internetowy z bielizną EMS

  www.needwear.eu

  DLACZEGO MY?


  Istniejemy na rynku od 1999 roku. Dzięki temu zaliczamy się do grona jednych z najdłużej działających firm interaktywnych w naszym kraju. To dało nam możliwość do tego, aby wiele zagadnień poznać od podstaw i aktywnie uczestniczyć w ich przemianach. Pozwala nam to na zaoferowanie Ci przemyślanych i jak najbardziej optymalnych środków do osiągnięcia sukcesu. Jeśli obdarzysz nas zaufaniem, z pewnością się nie zawiedziesz!

  Darmowa Konsultacja Twojej Strony. Zadzwoń Teraz!