_ OFERTA

Prowadzenie Strony Internetowej


_ Darmowa konsultacja

Prowadzenie stron WWW to podstawowa opieka, której Twoja witryna potrzebuje.
  _ Referencje/Opinie

  _ Na czym polega?

  Prowadzenie strony internetowej to czasochłonny proces. Trzeba skonfigurować hosting i domenę, znaleźć profesjonalnego projektanta stron internetowych, stworzyć swoją witrynę i upewnić się, że jest zoptymalizowana pod kątem widoczności w wyszukiwarkach. Zapewnić jej aktualizacje i bezpieczeństwo.

  _ Co zawiera usługa?

  Hosting i domena

  jest to niezbędne minimum i daje nam szansę, że nasza strona zaistnieje w sieci.

  Administracja stroną internetową

  W skrócie najważniejsze komponenty to: aktualizacja silnika strony, modułów, szablonu oraz regularne kopie zapasowe. Aktualizacja jest szczególnie ważna, jeśli masz witrynę internetową w tak popularnym systemie CMS, jak WordPress.

  Pisanie nowych treści na stronę

  Tutaj również można wyróżnić kilka komponentów. Ważną kwestią jest posiadanie aktualnej oferty na stronie internetowej, aby nasze usługi i towary były zgodne z tym, co faktycznie oferujemy. Jeśli mamy nową ofertę, to również warto o niej napisać. Ważne jest również posiadanie stosunkowo nowych referencji, w tym przypadku warto opisać projekt, wdrożoną przez nas usługę oraz jakość jej realizacji w postaci dodania referencji od klienta. Nowości na stronie, każda firma może pochwalić się pewnymi wydarzeniami. Najprostszym przykładem są urodziny firmy, każda firma je ma. Wiele firm uczestniczy w różnego rodzaju targach, konferencjach, eventach – warto o tym również wspomnieć w aktualnościach. Na koniec zostawiłem to o często zapomnianej części: blogu firmowym.

  Pozycjonowanie strony internetowej

  To działanie niezbędne, aby nasza strona znalazła się w Google. Niestety, nawet jeśli mamy najlepszą stronę internetową, nie pomoże nam to, jeśli potencjalni klienci na nią nie wejdą. Profesjonalne pozycjonowanie to zazwyczaj szereg działań związanych z tworzeniem treści i optymalizacją strony, o czym również możemy przeczytać w naszym innym poście.

  Prowadzenie kampanii linków sponsorowanych

  Szybka i skuteczna forma promocji w wyszukiwarce Google. Przede wszystkim kampania przynosi efekty natychmiast po jej rozpoczęciu, a koszt obsługi takiej kampanii należy wliczyć w prowadzenie serwisu. bo dobrze prowadzona kampania powinna uwzględniać również zmiany na stronie i przygotowanie optymalnych materiałów/podstron. Temat linków sponsorowanych opisaliśmy również na innej podstronie.

  Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń teraz!

  Chcesz opisać szczegóły? Napisz bok@setia.pl Możesz również skorzystać z formularza darmowej konsultacji

  CZYM GROZI BRAK PROWADZENIA STRONY?


  Bardzo poważne uszkodzenie ważnych plików, lub co gorsza całkowite ich usunięcie. Zaimplementowanie szkodliwych skryptów do kodu serwera WordPress takich jak generator spamu, czy ostatnio coraz bardziej popularnej koparki kryptowalut. Umieszczenie linków, lub treści, które mogą być niezgodne z prawem. Oznaczenie strony przez Google jako niebezpieczna. Spadek w pozycjonowaniu w wyszukiwarce Google. Ban, lub całkowite usunięcie z indexów Google. Utrata pozycji pośród klientów i czytelników. Umieszczenie IP naszego serwera na listach spam prowadzonych przez różnego rodzaju organizację np. Spamhaus.

  _ USŁUGI PROWADZENIE STRON INTERNETOWYCH


  Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń teraz!

  Chcesz opisać szczegóły? Napisz bok@setia.pl Możesz również skorzystać z formularza darmowej konsultacji
  _ PORTFOLIO

  Zobacz nasze wybrane realizacje

  Sklep internetowy z projektami ogrodów

  www.projekt-ogrod.com.pl

  Strona internetowa firmy reklamowej

  www.winders.pl

  Strona internetowa kampanii społecznej

  www.reaguje.info.pl

  Sklep internetowy z bielizną EMS

  www.needwear.eu

  DLACZEGO MY?


  Istniejemy na rynku od 1999 roku. Dzięki temu zaliczamy się do grona jednych z najdłużej działających firm interaktywnych w naszym kraju. To dało nam możliwość do tego, aby wiele zagadnień poznać od podstaw i aktywnie uczestniczyć w ich przemianach. Pozwala nam to na zaoferowanie Ci przemyślanych i jak najbardziej optymalnych środków do osiągnięcia sukcesu. Jeśli obdarzysz nas zaufaniem, z pewnością się nie zawiedziesz!

  Darmowa Konsultacja Twojej Strony. Zadzwoń Teraz!