Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń teraz!
 

Najczęstsze pytania i odpowiedzi na temat tworzenia sklepu internetowego

Zapoznaj się z naszym FAQ, aby dowiedzieć się więcej o e-sklepach:

Czym różni się sklep internetowy od strony internetowej?

Strona internetowa pełni głównie funkcję informacyjną, natomiast sklep internetowy posiada dodatkowo funkcję automatycznego zamawiania oraz realizowania płatności za Twoje towary. Twój klient może dokonać zakupu o dowolnej porze dnia i nocy, a Tobie pozostanie jedynie wysłać produkt pod wskazany adres.

Czy sklep internetowy to rozwiązanie dla mnie?

Jeśli zajmujesz lub chcesz zajmować się sprzedażą produktów nadających się do wysyłki, sklep internetowy to dobre rozwiązanie dla Ciebie.

Mam już fizyczną lokalizację w której sprzedają towary, czy warto założyć sklep internetowy?

Jeśli na oferowane przez Ciebie produkty jest popyt i nadają się do wysyłania, założenie sklepu internetowego jest opłacalnym rozwiązaniem. Znacznie zwiększy on Twój zasięg, dzięki czemu zyskasz wielu nowych klientów. Odczujesz to zwłaszcza, jeśli prowadzisz sprzedaż w rzadko odwiedzanym rejonie.

Czy muszę mieć fizyczną lokalizację w której obsługuję klientów, aby założyć sklep internetowy?

Nie, nie ma takiego wymagania. Jednak przy zakładaniu sklepu internetowego musisz podać adres siedziby firmy – może to być również adres zamieszkania. Podanie adresu na stronie sklepu internetowego zwiększa również zaufanie i wiarygodność firmy.

Czy aby założyć sklep internetowy muszę mieć zarejestrowaną firmę?

Tak, aby prowadzić legalnie sprzedaż musisz mieć swoją działalność gospodarczą.

Czy sklepu internetowego również dotyczą zasady RODO?

Tak, ponieważ przy zamówieniach klienci powierzają Twojej firmie swoje dane osobowe. Tworzone przez nas sklepy internetowe są zaprojektowane tak, aby spełniały regulacje RODO.

Ile trwa stworzenie sklepu internetowego?

Zależy to od stopnia zaawansowania danego projektu, dlatego zapraszamy do kontaktu. Możemy za to zapewnić, że dotrzymujemy ustalonych z klientem terminów.

Masz więcej pytań? Zapraszamy do bezpłatnej konsultacji z naszym ekspertem.

 
Zadzwoń teraz! (+48) 608-310-139