Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń teraz!
 

FAQ odnośnie usługi marketingu w Social Media

Poniższe pytania i odpowiedzi pomogą Ci rozwiać wątpliwości:

Czym jest Social Media marketing?

Pojęcie to obejmuje działania mające na celu promocję i budowanie wizerunku marki, oferowanie towarów i usług oraz nawiązywanie i podtrzymywanie kontaktów z klientami, które mają miejsca na portalach społecznościowych. +

Co to są Social Media i dlaczego warto na nich prowadzić marketing internetowy?

Pojęciem Social Media określa się portale mające na celu koncentrację jak największej ilości osób w celu wzajemnej komunikacji. Generuje to bardzo duże możliwości marketingowe, ponieważ każdy z użytkowników ma swoje zainteresowania i potrzeby. Na samym Facebooku zarejestrowanych jest ponad 2 miliardy osób.

Jaki jest koszt marketingu w mediach społecznościowych?

Koszt jest uzależniony głównie od Twoich preferencji, to znaczy od tego na ilu portalach społecznościowych chcesz, abyśmy założyli i prowadzili Twoje konta, oraz od Twoich oczekiwań dotyczących rodzaju i częstotliwości naszych działań.

Jakie portale społecznościowe mam do wyboru?

Wybór jest naprawdę ogromny, zależy w dużej mierze od specyfiki Twojego biznesu. Jednak jeśli chcesz zdecydować się na niewielką ilość kont, proponujemy te najpopularniejsze czyli Facebook, Twitter, Instagram, LinkedIn, Google+, Pinterest Business czy YouTube.

Jakie działania wchodzą w skład prowadzenia marketingu internetowego na Social Media?

Najpierw określamy strategię odpowiednią dla danego serwisu społecznościowego – cel, rodzaj działań oraz ich częstotliwość. Następnie zgodnie z wyznaczonym harmonogramem podejmujemy takie czynności na Twoim koncie jak pisanie i umieszczanie tekstów, wrzucanie zdjęć lub grafik, linkowanie, komunikowanie się z innymi użytkownikami i zdobywanie polubień.

Dla jakich biznesów przeznaczona jest oferta marketingu internetowego?

W Social Media może się promować każdy legalny biznes, zarówno duże, krajowe, jak i małe lokalne firmy.

Nie udało Ci się znaleźć odpowiedzi na Twoje pytanie?

Zapraszamy do kontaktu z naszym specjalistą.

 
Zadzwoń teraz! (+48) 608-310-139
(+48) 608-310-139