Projektowanie responsywnych stron internetowych zwiększające współczynnik konwersji

Strona internetowa, która oczaruje Twoich klientów

Przyciągające uwagę klientów Twoją stroną internetową

Nasze procesy projektowania stron internetowych zostały oparte na nowoczesnej technologii, służącej do tworzenia witryn internetowych, aby powiększyć komfort użytkownika. Klienci są najważniejsi dla zespołu naszych projektantów. Z myślą o 2 sekundach podczas których dochodzi do wyboru czy klient zostanie na stronie internetowej nasi projektanci pracują nad projektem Twojej witryny, który przyniesie oczekiwany efekt i zapewni wyniki.

Responsive Web Design

Responsywne modele do projektowania stron internetowych, mające zapewnić działanie witryny na każdym urządzeniu.

Tworzenie stron mobilnych

Responsywny zamysł znajduje się w naszym procesie projektowania witryn internetowych. Twoja strona w rezultacie będzie współpracować z urządzeniami mobilnymi: smartfonami, tabletami i komputerami. Urządzenia mobilne zapewniają dostęp do internetu aż 50% użytkowników online. Istotną kwestią jest opracowanie witryny ,która będzie funkcjonalna na takich urządzeniach po które najczęściej sięgają użytkownicy. Nasze strony pomogą Ci dotrzeć do użytkowników, korzystających z wszystkich urządzeń.

Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń teraz!

Chcesz opisać szczegóły? Napisz bok@setia.pl Możesz również skorzystać z formularza darmowej konsultacji

Strony internetowe, które pozyskują klientów

Witryny internetowe, projektowane z myślą o konwersji.

Nasi specjaliści stworzyli projekty biorąc pod uwagę końcowy cel jakim jest konwersja. Dodatki marketingowe znajdujące się w Twoim projekcie internetowym pozwolą przekonać odwiedzających do kupna.Plusami nowej witryny są elementy sprawiające, że stanie się przyjazna dla SEO, uporządkowana wzywająca do szybkiego działania i obejmują uczynienie witryny przyjazną dla SEO, szybką i zorganizowaną za pomocą wezwań do działania, które będą prowadzić odwiedzających przez Twoją stronę. Skuteczna promocja Twojej witryny zostanie uzyskana dzięki zgodnościTwojego projektu internetowego z potwierdzonymi wskazówkami.

Cenowo przystępne strony internetowe

Ceny naszych stron internetowych zaczynają się od 1500 zł netto. W kosztach znajduje się wstępny projekt i wykonanie witryny, a także pierwszych 5 podstron. Dalsza wycena kolejnych stron i ich funkcji jest uzależniona od stopnia złożoności witryny. Zbudowanie strony zajmuje zwykle naszej grupie specjalistów 30–45 dni.Otrzymasz dwie możliwości wniesienia poprawek do korekty strony, a my dokonamy jej bez dodatkowych kosztów.Możesz samodzielnie utrzymywać witrynę po sfinalizowaniu jej tworzenia. Gwarantujemy również hostingwitryny WordPress za 300 zł miesięcznie. Aby otrzymać szersze informacje na temat censtrony internetowej, nawiąż z nami kontakt, a my wyślemy Ci bardziej szczegółowe informacje.

Zadzwoń teraz!

(+48) 608-310-139

Masz pytania?
bok@setia.pl
Zadzwoń do nas!
(+48) 606-428-824