Najczęściej zadawane pytania

Co jest nam potrzebne?

Jak skonstruujesz stronę, która będzie atrakcyjna i odpowiednia dla Ciebie?

W kwestionariuszu internetowym sprawdzimy Twoje wymagania i oczekiwania. W tym miejscu możesz zasugerować jakiego typu witryny poszukujesz. Będziesz także mógł określić, które strony należą do Twoich ulubionych. Wykorzystamy te informacje, aby wyjść naprzeciw Twoim potrzebom i preferencjom.

Ile czasu zajmuje ten proces?

Zbudowanie strony internetowej trwa średnio 30–45 dni, wtedy gdy dysponujemy wszystkimi danymi, aby ją wykonać i uruchomić.

Co w przypadku gdy nie akceptuję projektu witryny?

Gdy strona zostanie poddana analizie, dostarczymy jej wstępny szkic. Będziesz mógł utworzyć wykaz niezbędnych poprawek, a my opracujemy je dla Ciebie. Poddamy weryfikacji pełną wersje Twojej witryny, aby mieć pewność, że jesteś usatysfakcjonowany tym, co dostarczamy.

Na jakiej platformie zostanie zbudowana witryna?

Wszystkie nasze strony internetowe tworzymy na WordPress. Jest to aktualnie jedna z najlepszych platform do konstruowania strony internetowej. Zapewnia ona większą personalizację w porównaniu z innymi platformami, ponieważ zawiera wtyczki i ponadprogramowe funkcje. Jest również łatwa do samodzielnego utrzymania.

Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń teraz!

Chcesz opisać szczegóły? Napisz bok@setia.pl Możesz również skorzystać z formularza darmowej konsultacji

Przez jaki okres czasu moja witryna będzie wyłączona?

Jeśli masz już stronę internetową, będzie ona cały czas czynna, dopóki proces tworzenia nowej witryny nie zostanie ukończony. Pod tymczasowym adresem URL zostanie zbudowana nowa witryna. Udostępnimy go w Twojej domenie, dopiero kiedy będzie kompletna.

Jeśli nie masz istniejącej strony, możemy umieścić na niej witrynę „Za niedługo nowa strona” podczas jej konstruowania. Opracujemy stronę na tymczasowym adresie URL. Uruchomimy witryny dopiero po jej ukończeniu.

Czy utrzymujecie i aktualizujecie strony?

Tak, możemy zajmować twoją witryną internetową. Możesz korzystać z nas doraźnie albo zdecydować się na usługę pełnej obsługi witryny. Nasze kompletne usługi aktualizacji witryny zawierają elastyczne zmiany na stronie, kontrolę jakości, standardowe kopie zapasowe i wiele innych ofert. Aby uzyskać głębsze informacje, skontaktuj się z naszym doradcą.

Co jest potrzebne, aby opracować witrynę internetową?

Niezbędny jest dostęp do Twojego konta hostingowego, nazwy domeny, plików logo i wszystkich innych danych , które chciałbyś mieć na swojej stronie. Korzystając z tych treści zbudujemy Twoją stronę internetową zgodnie z Twoimi preferencjami.

Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń teraz!

Chcesz opisać szczegóły? Napisz bok@setia.pl Możesz również skorzystać z formularza darmowej konsultacji

Na czym polega hosting witryn internetowych?

Technologia umożliwiająca dostęp do stron internetowych przez Internet to właśnie hosting stron internetowych. Dzięki hostingowi strony użytkownicy będą mogli wyświetlić Twoją witrynę.

Do czego jet potrzebna domena?

Domena to niepowtarzalne miejsce docelowe adresu URL Twojej strony (np. www.setia.pl).

Do jakiej agencji warto się zwrócić Jaką firmę polecasz do hostingu i domen?

Polecamy korzystanie z naszego hostingu. Nasze serwery umieszczone są w jednej z największych serwerowni w Polsce (Atman). Jeśli nie masz jeszcze domeny, otrzymasz ją od nas gratis.

Kto musi dostarczyć Wam zdjęcia do strony?

Jeśli jesteś w posiadaniu zdjęć, możemy umieścić je na Twojej stronie internetowej. Jeśli ich nie masz, możemy użyć fotografii o wysokiej rozdzielczości, które będą korespondować z Twoją branżą.

Zadzwoń teraz!

(+48) 608-310-139

Masz pytania?
bok@setia.pl
Zadzwoń do nas!
(+48) 606-428-824