_ OFERTA

Zarządzanie Stroną Internetową


_ Darmowa konsultacja

Zarządzanie stron WWW to podstawowa opieka, której Twoja witryna potrzebuje.
  _ Referencje/Opinie

  _ Na czym to polega?

  Proces zarządzania witryną obejmuje tworzenie, utrzymanie i aktualizację witryny w celu zapewnienia, że spełnia ona swoje cele. Osoby zarządzające stronę są odpowiedzialni za konfigurację, utrzymanie i aktualizację strony internetowej, aby działała dobrze i spełniała swoje cele.

  _ Co zawiera usługa?

  Audyt strony internetowej

  W cenie usługi zawarty jest audyt strony internetowej.

  Aktualizacja CMS i zainstalowanych wtyczek

  jeśli Twoja strona działa w systemie CMS, będziemy ją aktualizować. Zwiększa to bezpieczeństwo serwisu przed włamaniami.

  nowe treści

  Umieścimy na stronie nowe treści, takie jak zdjęcia, oferty, promocje, slajdy.

  Bezpieczeństwo, kopie zapasowe

  i zabezpieczanie stron internetowych w oparciu o system CMS przed atakami typu brute-force.

  Optymalizując zdjęcia i grafikę

  strona ładuje się szybciej.

  Serwis 24/7

  Usuwanie nagłych problemów technicznych na stronie w ciągu 24h od ich zgłoszenia

  Sugestie dotyczące rozwoju treści na stronie

  Podczas badania serwisu doradzamy, co można dodać, aby uatrakcyjnić go dla klientów.

  Konfiguracja SEO

  tworzenie mapy strony, przekierowania 301, poprawianie meta opisów i tytułów stron

  i o wiele więcej

  Aktualizacja systemu CMS i wtyczek, skanowanie w poszukiwaniu wirusów i ataków hakerskich, dbanie o prawidłowe funkcjonowanie serwisu. Monitorowanie dostępności strony i ewentualnych błędów, takich jak wygaśnięcie domeny, certyfikat SSL itp., aktualizacja wersji PHP na serwerze i dostosowanie do niej strony. Prace techniczne związane z prawidłowym funkcjonowaniem serwisu oraz prace związane z zawartością serwisu (zarządzanie treścią).

  Aktualne aktualizacje WordPress, aktualizacje wtyczek, skanowanie w poszukiwaniu potencjalnych zagrożeń bezpieczeństwa, sprawdzanie nieudanych prób logowania i blokowanie niebezpiecznych adresów IP. W ramach naszej usługi upewni się również, że kopia zapasowa Twojej witryny jest tworzona w wielu miejscach, będzie bezpieczna i upewni się, że nic nie pójdzie nie tak.

  Oferujemy szeroki zakres usług administracyjnych, w tym zarządzanie treścią, projektowanie i utrzymanie stron internetowych, utrzymanie i aktualizacje CMS. Każde zadanie wykonujemy zgodnie z najsurowszymi standardami, aby zapewnić jak najlepszą obsługę Twojej firmy. Utrzymanie witryny, zarządzanie wtyczkami, comiesięczne kopie zapasowe plików i odbieranie wiadomości z Google Search Console oraz konfiguracja Google Analytics.

  Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń teraz!

  Chcesz opisać szczegóły? Napisz bok@setia.pl Możesz również skorzystać z formularza darmowej konsultacji

  _ Obsługujemy Specjalizacja Wordpress

  WordPress to darmowy system zarządzania treścią o otwartym kodzie źródłowym (CMS), który umożliwia użytkownikom publikowanie, zarządzanie i organizowanie treści na stronie WWW.

  _ Obsługa Inne CMS

  Drupal zapewnia framework do budowania i zarządzania stronami internetowymi, a społeczność open-source Drupal stworzyła tysiące modułów, które zapewniają szeroki wachlarz funkcji, które można wykorzystać w konkretnym projekcie. Wix to kreator stron internetowych, który pozwala użytkownikom tworzyć strony internetowe bez wiedzy technicznej. TYPO3 to darmowy i otwarty system zarządzania treścią (CMS) do publikowania stron internetowych, blogów i e-commerce online.Joomla to system zarządzania treścią (CMS) i framework, który umożliwia tworzenie stron internetowych i aplikacji online. Jest to jeden z najpopularniejszych systemów CMS typu open source na świecie.

  _ Sklepy

  WooCommerce to platforma eCommerce dla WordPress, która pomaga zmienić Twoją witrynę WordPress w bogaty w funkcje sklep internetowy, bez konieczności instalowania oddzielnej platformy eCommerce lub zarządzania nią.

  CZYM GROZI BRAK ZARZĄDZANIA?


  Bardzo poważne uszkodzenie ważnych plików, lub co gorsza całkowite ich usunięcie. Zaimplementowanie szkodliwych skryptów do kodu serwera WordPress takich jak generator spamu, czy ostatnio coraz bardziej popularnej koparki kryptowalut. Umieszczenie linków, lub treści, które mogą być niezgodne z prawem. Oznaczenie strony przez Google jako niebezpieczna. Spadek w pozycjonowaniu w wyszukiwarce Google. Ban, lub całkowite usunięcie z indexów Google. Utrata pozycji pośród klientów i czytelników. Umieszczenie IP naszego serwera na listach spam prowadzonych przez różnego rodzaju organizację np. Spamhaus.

  _ USŁUGI MODERNIZACJI STRON INTERNETOWYCH


  Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń teraz!

  Chcesz opisać szczegóły? Napisz bok@setia.pl Możesz również skorzystać z formularza darmowej konsultacji
  _ PORTFOLIO

  Zobacz nasze wybrane realizacje

  portfolio-strona-internetowa-projektogrod-com-pl-1024×686

  Sklep internetowy z projektami ogrodów

  www.projekt-ogrod.com.pl
  portfolio-strona-internetowa-winders-pl-1024×686-1

  Strona internetowa firmy reklamowej

  www.winders.pl
  portfolio-strona-internetowa-reaguje-info-pl-1024×686

  Strona internetowa kampanii społecznej

  www.reaguje.info.pl
  portfolio-strona-internetowa-needwear-eu-1024×686

  Sklep internetowy z bielizną EMS

  www.needwear.eu

  DLACZEGO MY?


  Istniejemy na rynku od 1999 roku. Dzięki temu zaliczamy się do grona jednych z najdłużej działających firm interaktywnych w naszym kraju. To dało nam możliwość do tego, aby wiele zagadnień poznać od podstaw i aktywnie uczestniczyć w ich przemianach. Pozwala nam to na zaoferowanie Ci przemyślanych i jak najbardziej optymalnych środków do osiągnięcia sukcesu. Jeśli obdarzysz nas zaufaniem, z pewnością się nie zawiedziesz!

  Darmowa Konsultacja Twojej Strony. Zadzwoń Teraz!